• RSS Feed

Ubytování v Nizozemí
v rekreačním domě DroomPark Hooge Veluwe ★★★, Arnhem

Nizozemí, Geldry, Arnhem

Ubytování v Nizozemí, Arnhem
Číslo objektu: NL6816.300.2

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 9.872,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'type G', 4-pokojová chata 50 m2, v přízemí, účelné a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna, jídelní kout, TV a plynové topení. Vstup na terasu. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 1x dětský pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Za výběr konkrétného bungalovu je účtován příplatek 10 EUR (k úhradě na místě).
Ubytování v Nizozemí, Arnhem

Informace o domě (rezidenci)

Velmi pěkné, stylové rekreační středisko, ideální pro pobyt s dětmi. 'DroomPark Hooge Veluwe', obklopen stromy. Mimo obec, 7 km od centra Arnhem, přímo u lesa. Společné: park, bazén, krytý bazén vyhřívaný (01.01.-31.12.). Basketbalový koš, dětské hřiště (skluzavka, houpačka, pískoviště). K dispozici pouze pro Vás: terasa, zahradní nábytek. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace. Parkovací místo. Obchod 3 km, supermarket 3 km, nádraží 'Arnhem' 7 km. Pozor prosím: baby-výbava na dotaz (extra). Dálnice v blízkosti. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Buitengoed Hooge Veluwe je uprostřed lesa, přímo u národního parku De Hoge Veluwe, jen tři míle od Burgers Zoo. V blízkosti je Open Air Museum a je to dvacet minut autobusem do rušného centra Arnhem. ,Zvířata pouze na vyžádání a za příplatek splatný na místě. Dětská postýlka se počítá do celkového počtu osob. Dlouhodobé pobyty (déle než 21 dní) na vyžádání! Pozor prosím: ubytování pro dělníky není povoleno.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Nizozemí, Arnhem:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známé, útulné město. V obci: nákupní středisko, supermarket, obchody, pošta, restaurace, bar, diskotéka, konzerty, muzeum, kino. Vratná kauce Vám bude vrácena bankovním převodem, nahlašte prosím držiteli klíčů Vaše bankovní údaje.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme