• RSS Feed

Ubytování v Nizozemí
v rekreačním domě Vakantiedorp het Grootslag ★★, Andijk

Nizozemí, Holandsko - sever, Andijk

Ubytování v Nizozemí, Andijk
Číslo objektu: NL1619.300.4

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 9.582,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Basis 5p', 4-pokojový bungalov 52 m2, v přízemí, jednoduché a účelné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna, otevřený krb, jídelní kout, TV, rádio a topení. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 1x pokoj, 1 x 1 lůžka nad sebou. 1x pokoj, 1x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Terasa. Zahradní nábytek. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Do krbu se nesmí používat klasické dřevo, ale jen speciální materiál, který je možné zakoupit na místě.
Ubytování v Nizozemí, Andijk

Informace o domě (rezidenci)

Útulné, jednoduché rekreační středisko, ideální pro pobyt s dětmi. 'Vakantiedorp het Grootslag', obklopen stromy. Mimo obec, 2 km od centra Andijk, 1.2 km od jezera. Společné: park, louka, krytý bazén vyhřívaný (01.01.-03.01. a 13.02.-31.12.). Dětské brouzdaliště, tenis (extra), ping-pong, basketbalový koš, Boccia (Pétanque) (extra), dětské hřiště. K dispozici pouze pro Vás: terasa, zahradní nábytek. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, kuželková dráha (extra), prádelna, k dispozici jízdní kola (extra). Veřejné parkoviště. Jezero ke koupání 'IJsselmeer' 1.2 km. Atrakce v blízkosti: Hoedenmuseum 5 km, Nederlands Stoommachinemuseum 10 km, Poldermuseum 1 km, Saet & Cruyt museum 1 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Recepce otevřena od 09:00-17:00 h. Baby-výbava (extra). Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Nizozemí, Andijk:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Útulná, historická rybářská obec přímo u jezera, 46 km severně od Amsterdam, 26 km severně od Alkmaar. Veškeré služby v místě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme