• RSS Feed

Ubytování v Nizozemí
v rekreačním domě Center Parcs Limburgse Peel ★★★, America

Nizozemí, Limburk, America

Ubytování v Nizozemí, America
Číslo objektu: NL5966.700.9

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 8.561,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Original Comfort Cottage 6p.', 4-pokojový bungalov 70 m2, účelné zařízení: vstup, WC zvlášť. Obývací pokoj/jídelna, otevřený krb, jídelní kout a TV. Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. 1x dětský pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/sprcha. Topení. Terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: sejf (extra), vysoká stolička pro děti, dětská postýlka.
Ubytování v Nizozemí, America

Informace o domě (rezidenci)

Velké rekreační středisko, ideální pro pobyt s dětmi. 'Center Parcs Limburgse Peel', obklopen stromy. Mimo obec, 3 km od centra America. Společné: krytý bazén (01.01.-31.12.). Dětské brouzdaliště, skluzavka, tenis (extra), ping-pong, badminton (extra), dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, sauna, solárium, whirlpool (vše extra), kuželková dráha (extra), možnosti nákupu, půjčovna jízdních kol. Snídaně a polopenze na vyžádání (extra). Autobusová zastávka 'Loohorst' 600 m, nádraží 'Horst-Sevenum' 8 km. Atrakce v blízkosti: Toverland Sevenum 10 km, Klein Zwitserland Tegelen 30 km, Designer Outlet Roermond 50 km. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Rybaření povoleno (nutné povolení). Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Subtropický plavecký ráj Aqua Mundo s vlnobitím. Další aktivity: 9-jamkové golfové hřiště. Základní dětský nábytek v ceně nájmu, další dětský nábytek na vyžádání. Pracovní pobyty pouze na dotaz! Při příjezdu 23.12. je pobyt možný pouze na 4 noci, odjezd 27.12. Při příjezdu 27.12. pobyt pouze na 3 noci, odjezd 30.12. Týdenní pobyt v období 23.12.-30.12. není možný.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Nizozemí, America:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Útulné město, ve vnitrozemí, 75 km severo-východně od Maastricht. Veškeré služby v místě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme