• RSS Feed

Ubytování v Německu
v rekreačním domě Zadelsdorf ★★, Zeulenroda

Německo, Durynský les, Zeulenroda

Ubytování v Německu, Zeulenroda
Číslo objektu: DE9499.100.5

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 7.512,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový bungalov 25 m2: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. Vstup na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (elektrický kávovar). Sprcha/WC. E-topení. Zahradní nábytek. K dispozici: vysoká stolička pro děti (extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Poplatek za energii (proud) dle spotřeby, pouze od 01. listopadu do 31. března. Místo pokoje s 2 samostatnými lůžky může být pokoj s francouzským lůžkem.
Ubytování v Německu, Zeulenroda

Informace o domě (rezidenci)

Zadelsdorf 7 km od Zeulenroda: Leží nad přehrado malá rekreační obec 'Zadelsdorf'. Klidná, slunná poloha, 100 m od jezera. Společné: pozemek, louka k odpočinku. Ping-pong. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, pračka (společné, extra), k dispozici jízdní kola (extra). Donáška pečiva na vyžádání. Centrální parkoviště. Obchod 7 km, supermarket 7 km, autobusová zastávka 1 km, nádraží 'Zeulenroda' 7 km, koupaliště 7 km, krytý bazén 7 km, jezero ke koupání '(Stausee)' 100 m. Jízdárna 2 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Rybaření povoleno (nutné povolení) (extra). Naložení a vyložení zavazadel u objektu možné. Fotografie domu je jen příkladem. Všechny domy/apartmány jsou individuálně zařízeny. Do rekreační obce přijíždí dvakrát týdně vůz s potravinami. Restaurace otevřená pouze v sezóně. V zažízení (extra): pronájem jízdních kol, minigolf a rybolov (s povolením). Sběrné parkoviště na okraji rekreační obce s klidným provozem, příjezd k domům částečně přírodní cestou. Bungalovy jsou různě zařízené podle vkusu majitele a mají částečně sporák a/nebo mikrovlnku.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Německu, Zeulenroda:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Útulné město, na východě regionu, 45 km západně od Zwickau, 34 km od Gera, 25 km severo-západně od Plauen. V obci: supermarket, obchody, pošta, banka, restaurace, muzeum, kino, krytý bazén, sauna, solárium. Další možnosti nákupu a zábavy, 25 km. Zeulenroda leží v durynské oblasti Vogtland, na hranicích k Sasku, rozličná rekreační oblast se vyznačuje početnými přehradami a nabízí rozsáhlé turistické a nordic-walking cesty nebo lodní plavby. Výletní možnosti k jeskyním Saalfelder Feengrotten (55 km), do botanické zahrady a k miniatůře 'Klein-Vogtland' v Adorf (50 km), nebo do známého Lutherova města Weimar (84 km).

informace pro letní ubytování

V oblasti doprovodné quad-tůry. Bazén. Aquapark 'Waikiki'. Plachtění. Minigolf. Rybaření (s povolením). Turistické cesty. Cyklistické cesty. Zábavní park 'Belantis' 90 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme