• RSS Feed

Ubytování v Německu
v apartmánu Regina ★★★, Wutach

Německo, Černý les - Schwarzwald, Wutach

Ubytování v Německu, Wutach
Číslo objektu: DE7824.200.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 7.859,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový přidružený byt 55 m2, snížené přízemí: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit, rádio a CD. Vstup na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, elektrický kávovar). Koupelna/sprcha/WC. Terasa 12 m2. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní). K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: maximálně 2 domácí zvířata (psi) povolena. Soukromý vstup.
Ubytování v Německu, Wutach

Informace o domě (rezidenci)

Útulný rodinný dům 'Regina'. Na kraji obce, 150 m od centra Wutach, klidná, slunná poloha v obytné čtvrti, 100 m od lesa. Společné: ping-pong. V domě: ústřední topení, pračka (společné, extra). Donáška pečiva a donáška nápojů na vyžádání. Parkovací místo u domu. Potraviny 100 m, supermarket 7 km, restaurace, pekárna 100 m, autobusová zastávka 50 m, koupaliště 7 km, krytý bazén 20 m. Golfové hřiště (18 jamek) 10 km, tenis 7 km, vlek, běžkařské stopy 500 m, dětské hřiště 100 m. Atrakce v blízkosti: Mühlenmuseum Lausheim 5 km, Japanischer Garten Bonndorf 7 km, Historische Sauschwänzlebahn 8 km, Rheinfall Schaffhausen 30 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Feldberg 50 km. Známá jezera v okolí: Schluchsee 22 km, Titisee 40 km. Turistické oblasti Einstieg Wutachschlucht 1 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Německu, Wutach:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 700 - 800 m n.m.
Vesnice, 8 km od Bonndorf, 22 km od Donaueschingen, 65 km od Freiburg. V obci: obchody, restaurace, krytý bazén. Wutach se nachází ve východní části jižního přírodního parku Černý les (Südschwarzwald) a je ideálním výchozím bodem pro pěší túry po nedaleké rokli Wutach. Největší a pravděpodobně nejpůsobivější část říční krajiny je v oblasti kolem Wutach, kde je také 118 km dlouhý kaňon 'Schluchtensteig', který vede přes různé kaňony v jižním Schwarzwaldu. Výlety do Titisee, Rheinfall Schaffhausen (30 km), Feldbergu a k jezeru Constance.

informace pro letní ubytování

Vodní sporty - Schluchsee 20 km. Aquapark 'Badeparadies Schwarzwald', 35 km. Minigolf. Rybaření (s povolením). Turistické cesty. Zábavní park 'Europapark Rust' 100 km. Otevřené bazény, tenis, golf a jezdectví jsou k nalezení v blízkém okolí.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme