• RSS Feed

Ubytování v Německu
v rekreačním domě Dick ★★★, Tossens

Německo, Severní moře, Tossens

Ubytování v Německu, Tossens
Číslo objektu: DE2893.200.2

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 9.072,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový dům 62 m2, v přízemí: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit (plochá obrazovka), stereo přehrávač a DVD. Vstup na zahradu, na terasu. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj s dvoulůžkem. Otevřená kuchyně (trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní), lehátka (4x). K dispozici: vysoká stolička pro děti. Parkování u domu.
Ubytování v Německu, Tossens

Informace o domě (rezidenci)

Dům 'Dick'. 600 m od centra Tossens, klidná poloha, 250 m od moře, 250 m plaz. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 600 m2 (oplocená) s stromy, louka k odpočinku. V domě: ústřední topení. Supermarket 600 m, restaurace 200 m, autobusová zastávka 300 m, nádraží 'Nordenham' 25 km, písečná pláž 250 m, krytý bazén 600 m. Tenis, jízdárna 300 m. Dům se nachází v obytném parku 'Nordseewohnpark Tossens', přímo za hrází. Okna jsou vybavena el. roletami.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Německu, Tossens:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známá rekreační obec s 900 obyvatel přímo u moře, 25 km od Nordenham, 25 km od Bremerhaven. V obci: potraviny, restaurace, krytý bazén, sauna, solárium, léčebné kúry, masáže, thalassoterapie. K tomu: lékař. Další možnosti nákupu a zábavy, 25 km. Tossens na poloostrově Butjadingen, mezi ústím řeky Weser a Jadebusen. Výletní možnosti: do Bremerhaven, Jever a Wilhelmshaven, návštěva ostrova Helgoland.

informace pro letní ubytování

Pláž, vhodné pro děti. Aquapark 'Rio Grande'. Plachtění, surfování, škola plachtění. Turistické cesty. Cyklistické cesty.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme