• RSS Feed

Ubytování v Německu
v apartmánu Titisee ★★★, Titisee-Neustadt

Německo, Černý les - Schwarzwald, Titisee-Neustadt

Ubytování v Německu, Titisee-Neustadt
Číslo objektu: DE7822.100.2

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 12.577,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 50 m2 v 1. patře: obývací pokoj/jídelna, 1x sklápěcí skríňové dvoulůžko, TV-satelit, rádio a CD. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Balkónový nábytek. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Ubytování v Německu, Titisee-Neustadt

Informace o domě (rezidenci)

Bytový dům 'Titisee'. Na kraji obce, 300 m od centra Titisee, 4 km od centra Neustadt, klidná poloha, 800 m od jezera. V domě: ústřední topení, pračka, sušička (společné, extra). Parkovací místo, společné garáže u domu. Supermarket 4 km, restaurace, pekárna 300 m, nádraží 'Titisee' 800 m, koupaliště 1 km. Golfové hřiště (18 jamek) 3 km, tenis 4 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Feldberg 18 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Německu, Titisee-Neustadt:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 850 - 1'200 m n.m.
Titisee-Neustadt se skládá ze 6 různých okresů. Nejznámější z nich je Titisee a nachází se přímo u jezera se stejným názvem, 4 km od okresu Neustadt. Nabízí nejkrásnější promenády v Černém lese. S Konus kartou pro hosty, která je součástí turistické daně, můžete použít všechny autobusy a vlaky ze spolupracujících organizací zdarma k objevování Černého lesa. Mezi možné výlety patří výstup na horu Feldberg (1 493 m vysoká, vzdálená 13 km), jezero Schluchsee (24 km), německé hodinářské muzeum v Furtwangen (26 km), 'Besucherbergwerk Finstergrund' (důl s průvodcovanými prohlídkami) v Wieden (37 km), vodopády Todtnau (29 km), Donaueschingen (34 km), stejně jako Europapark Rust (76 km) nebo do sousedního Švýcarska. Známá rekreační obec s 12'000 obyvatel, 30 km jiho-východně od Freiburg, 30 km jižně od Furtwangen, 6 km východně od Hinterzarten. V obci: supermarket, obchody, řeznictví, pekařství, banka, restaurace, kino, léčebné kúry, masáže. Další možnosti nákupu a zábavy, 35 km.

informace pro letní ubytování

Oblázková pláž. Jezero ke koupání. Bazén. Aquapark 'Badeparadies Schwarzwald', 1 km. Veslování. Tenis, golfové hřiště 9 jamek. Minigolf. Fitnessparcour. Turistické cesty. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol. Dětské hřiště.

informace pro zimní ubytování

3x vleky. Lyžařská škola (alpské lyžování), škola snowboardingu, lyžařská škola pro děti od 4 let. Bežkařské tratě, zimní turistické cesty 60 km. Sáňkařské dráhy. Přírodní kluziště, tenisová hala. Další lyžařská střediska: Feldberg 12 km. Na největším přírodním můstku Německa 'Hochfirstschanze' se každoročně koná skokanské mistrovství.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme