• RSS Feed

Ubytování v Německu
v apartmánu Ferienpark Himmelberg ★★, Thalfang

Německo, Hunsrück, Thalfang

Ubytování v Německu, Thalfang
Číslo objektu: DE5509.100.23

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 10.106,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 75 m2, jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit a rádio. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj s dvoulůžkem. Otevřená kuchyně (trouba, elektrický kávovar). Koupelna nebo sprcha/WC. Balkon nebo terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: vysoká stolička pro děti (extra). Parkování. Maximálně 2 domácí zvířata (psi) povolena. Místo pokojů s dvoulůžkem může být v některých domcích pokoj s patrovou postelí pro 2 osoby. Apartmány se nachází v dvoupatrových domcích postavených ve švýcarském stylu s 2 - 3 apartmány v 1 domě. VÝHODNÁ NABÍDKA (sleva pro seniory): 10 % sleva v termínu od 03.01.-06.07. a od 17.08.2013, pokud je jeden ze spolucestujících starší 55 let.
Ubytování v Německu, Thalfang

Informace o domě (rezidenci)

Rekreační obec, ideální pro pobyt s dětmi. 'Ferienpark Himmelberg'. Nad Thalfang, na kraji obce, 800 m od centra. Společné: dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, kuželková dráha (extra), ústřední topení, pračka, sušička (společné, extra). Snídaně a polopenze na vyžádání. Obchod 600 m, supermarket 1 km, pekárna 1 km, koupaliště 15 km, krytý bazén 500 m. Tenis 2 km, jízdárna 2 km. Atrakce v blízkosti: Schmuck- und Mineralienhaus Kirschweiler 22 km, Besucherbergwerk Fell 25 km, Deutsches Edelsteinmuseum 30 km, Römerstadt Trier 35 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. Všechny domy/apartmány jsou individuálně zařízeny. V ceně je zahrnut denní vstup na krytý bazén Thalfang a koupaliště Morbach. Rekreační rezidence, s výhledem na 'Erbeskopf', sestává z dvoupatrových domků ve Švýcarském stylu, dvojdomků, bungalovů a chalup (všechny s trávníkem a hřištěm),jako i 4-hvězdového apartmánového-hotelu 'Blumenhof'. Ke společnému užití: bowling, minigolf, tenisová hala a škola, Wellness, grilovací chata, kiosky, dětského hřiště (některé služby extra). Na recepci možno využít internet (extra). Animační programy proděti (sezoně). Všechny rekreační byty a domy jsou zařízeny individualně (dle majitele) a vkusně. Dětská židlička 11 EUR/pobyt.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Německu, Thalfang:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Idylické lázně pro léčbu dýchacích cest, 30 km od Idar-Oberstein, 35 km od Trier, 40 km od Bernkastel-Kues. V obci: obchody, krytý bazén, sauna, solárium, masáže. Thalfang leží na okraji národního parku Saar - Hunbsrueck, 8 km od nejvyššího místa země Rheinland-Pfalz, hory Erbeskopf (818 m).

informace pro letní ubytování

Tenis. 3 golfkurt v okruhu 35 km. Minigolf. Rajtování. Letní sáňkařská dráha 8 km. 300 km turistické cesty. Cyklistické cesty. Dětské hřiště.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Erbeskopf. Vleky. Bežkařské tratě. 2x sáňkařské dráhy.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme