• RSS Feed

Ubytování v Německu
v rekreačním domě Tennenbronn ★★★, Tennenbronn

Německo, Černý les - Schwarzwald, Tennenbronn

Ubytování v Německu, Tennenbronn
Číslo objektu: DE7744.100.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 7.337,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojová polovina dvojdomku 42 m2, v přízemí: obývací pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby, kabelová TV a rádio. 1x pokoj s dvoulůžkem. Otevřená kuchyně (trouba, elektrický kávovar), jídelní stůl. Sprcha/WC. Terasa. Zahradní nábytek, odkládací místnost. K dispozici: vysoká stolička pro děti. Pozor prosím: nekuřácký dům. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Rekreační dům je bezbariérový. Mimino nebo malé dítě jako 5. osoba není možné.
Ubytování v Německu, Tennenbronn

Informace o domě (rezidenci)

100 km vycházkových a turistických tras, běžkařské stopy od rekreační obce. Vlek pro začátečníky a sáňková dráha 300 m. Rekreační obec se nachází na slunné straně osmisetmetrové roviny 'Schwarzwald-Hochplateau'. Sběrná parkoviště v blízkosti domu. Domy jsou zařízeny podle vkusu majitelů. O prázdninách: hodinové hlídání dětí v 'Baehnle' (dětský klub v nefunkčním vagónu s lokomotivou). Za obcí: velké terasovité koupaliště (jedno z nejhezčích vyhřívaných koupališť Německa, extra) s obrovskou skuzavkou, saunou a soláriem. Rekreační obec, ideální pro pobyt s dětmi. 'Tennenbronn'. Nad Tennenbronn, 1 km od centra. Společné: tenis (extra), ping-pong (extra), gril, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, možnosti nákupu, pračka, sušička (společné, extra). Centrální parkoviště. Potraviny 2 km, autobusová zastávka 500 m, nádraží 'St. Georgen' 10 km, koupaliště 500 m, krytý bazén 10 km. Golfové hřiště (18 jamek) 15 km, vlek 20 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Německu, Tennenbronn:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 460 - 930 m n.m.
Idylická rekreační obec, 9 km od Schramberg, 29 km západně od Rottweil, 24 km severně od Villingen-Schwenningen. Veškeré služby, Schramberg. V obci: potraviny, pekařství, restaurace, krytý bazén, sauna, solárium, 5 - 10 km. Tennenbronn leží u německé 'Uhrenstrasse', která při své délce 290 km vede k různým historickým místům ve Schwarzwald - známých hodinářstvím. Za vidění stojí: původní statky a domy a mlynářské muzeum v Tennenbronn. Výletní možnosti ke známým krásným místům oblasti a k Bodamskému jezeru se všemi druhy vodních sportů (Meersburg 110 km).

informace pro letní ubytování

Bazén vyhřívaný. Tenis, golfové hřiště 18 jamek, Königsfeld 15 km. Minigolf. Turistické cesty. Cyklistické cesty, půjčovna kol. Dětské hřiště, zábavní park 'Europapark Rust' 80 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme