• RSS Feed

Ubytování v Německu
v apartmánu Tannenpark ★★★, Tanne

Německo, Harz, Tanne

Ubytování v Německu, Tanne
Číslo objektu: DE3390.100.1

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 9.897,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojový byt 26 m2: obývací pokoj/jídelna, 1x dvoulůžko a kabelová TV. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Balkónový nábytek. K dispozici: telefon, vysoká stolička pro děti (extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Obě lůžka na spaní v obývacím pokoji jsou s futonem.
Ubytování v Německu, Tanne

Informace o domě (rezidenci)

Moderní rekreační středisko 'Tannenpark'. Na kraji obce, 800 m od centra, klidná poloha, přímo u lesa. Společné: krytý bazén (10 x 6 m). Tenis (extra), ping-pong (extra), grilovací kout, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, sauna, masáže (extra), výtah, ústřední topení, pračka, sušička (společné, extra). Snídaně a polopenze na vyžádání. Parkovací místo u domu. Supermarket 4 km, autobusová zastávka 500 m, nádraží 'Walkenried' 15 km, koupaliště 4 km. Jízdárna 4 km, vlek 4 km, lyžařské sjezdovky 8 km, lyžařská škola 4 km. Turistické trasy a běžkařské stopy od domu. Zařízení na pozemku o rozloze 38.000 m2 disponuje jednacími místnostmi, kosmetickým studiem a venkovní kuželkovou dráhou (extra), zdarma saunový prostor: parní, bio a finská sauna, zdarma krytý bazén s whirpoolem.a vodopádem. Vedle rekračních bytů v centrální budově se k tomu nabízí ještě 8 rekreačních domů na okraji zařízení. Za poplatek: pronájem horských kol, saní a tahacích vozíčků. Společný domek ke grilováni možno po dohodě pronajmout (exra).
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Německu, Tanne:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 480 - 540 m n.m.
Klimatické lázně Tanne leží na úpatí Brocken (1.142 m), vklíněné do údolí 'Tal der Warmen Bode', uprostřed Hochharz. Možnosti výletu: města pod kulturním dědictvím UNESCO Goslar a Qeudlinburg, jeskyně 'Ruebelaender Tropfsteinhoehlen' (17 km) a westernové městečko 'Pullman City 2'. Na Brocken jezdí parní vlak ze sousední obce 'Sorge' (5 km). Vysokohorské lázně s 800 obyvatel, 11 km východně od Braunlage, 24 km jižně od Wernigerode, 25 km od Bad Lauterberg. V obci: potraviny, pekařství, restaurace. Další možnosti nákupu a zábavy, 5 - 11 km.

informace pro zimní ubytování

V zimě láká Tanne svou jedinečnou sítí lyžařských tratí s optimálním rozložením. V 11 km vzdáleném Braunlage je k dispozici 5 km dlouhý sjezd do údolí pro alpinisty.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme