• RSS Feed

Ubytování v Německu
v apartmánu Schwarzwaldblick ★★★, Schonach

Německo, Černý les - Schwarzwald, Schonach

Ubytování v Německu, Schonach
Číslo objektu: DE7745.125.18

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 5.209,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 49 m2, snížené přízemí: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. Vstup na terasu. 1x malý pokoj s dvoulůžkem. Malá kuchyně (trouba, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Zahradní nábytek. Pozor prosím: nekuřácký byt. Terasa s malou travnatou plochou není oddělena od sousední terasy.
Ubytování v Německu, Schonach

Informace o domě (rezidenci)

Rekreační středisko 'Schwarzwaldblick'. Na kraji obce, 1.5 km od centra Schonach, klidná, slunná poloha ve svahu. V rekreačním zařízení: lyžárna, ústřední topení, pračka, sušička (společné). Centrální parkoviště. Obchod 1.5 km, potraviny 1 km, supermarket 2 km, restaurace 1 km, autobusová zastávka 500 m, nádraží 'Triberg' 4 km, koupaliště 6 km, krytý bazén 6 km, termální bazén 30 km. Tenis 600 m, jízdárna 500 m, vlek 600 m, běžkařské stopy 300 m. Atrakce v blízkosti: Triberger Wasserfälle 3 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Všechny domy/apartmány jsou individuálně zařízeny. Lesní koupaliště 1 km. Krytý bazén s whirlpool, saunou a solariem (vše extra) v hotelu vzdáleném 1,5 km. Rekreační zařízení se sestává ze 4 apartmánových domů, byty jsou zařízeny individuálně, dle vkusu majitele. Hodnota v m² jednotlivých bytů je vždy včetně balkónu/terasy.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Německu, Schonach:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 756 - 1'163 m n.m.
Známé lázně pro léčbu dýchacích cest a zimní sportovní středisko, v centru regionu, 2 km od Triberg, 25 km od Villingen-Schwenningen, 65 km od Freiburg. V obci: obchody, potraviny, řeznictví, pekařství. Kukačkové hodiny mají ve Schonach dlouholetou tradici, 'Deutsche Uhrenstrasse' (320 km dlouhá) vede ne bezdůvodně touto krásnou rekreační oblastí. V Schonach a okolí je mónost návštěv hodinářských dílen a k tomu dvou světově největších kukačkových hodin. Pozorudné je k tomu ješte barokní kostel, lyžařský skokanský můstek (možnost prohlídky) a pěšší tůry podél přírodní stezky.

informace pro letní ubytování

Jezero ke koupání. Tenis. Minigolf. Rajtování. Fitnessparcour. Rybaření (s povolením). Letní sáňkařská dráha, délka 800 m, Todtnau/Steinwasenpark 70 km. Turistické cesty. Cesty pro túry na horském kole. Zábavní park 'Europapark Rust' 80 km.

informace pro zimní ubytování

3x vleky. Sjezdovka pro snowboardisty. Lyžařská škola. Bežkařské tratě celkem v délce 52 km, lyžařské turistické trasy, zimní turistické cesty 30 km. Sáňkařské dráhy. Spojení výtahem s Schölwaldem a napojení na jeho běžkařský systém. 2 odrazové můstky. Jízda na saních tažených koňmi.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme