• RSS Feed

Ubytování v Německu
v apartmánu Bibelöd ★★★, Ruhpolding

Německo, Horní Bavorsko, Ruhpolding

Ubytování v Německu, Ruhpolding
Číslo objektu: DE8222.100.5

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 8.136,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 50 m2, v podkroví, útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit, rádio, CD a DVD. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Balkónový nábytek. K dispozici: pračka, sušička (extra). Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 16.
Ubytování v Německu, Ruhpolding

Informace o domě (rezidenci)

Moderní bytový dům 'Bibelöd'. Ve čtvrti Bibelöd 2 km od centra Ruhpolding, klidná poloha v obytné čtvrti, ve slepé ulici. Společné: louka k odpočinku. Dětské hřiště. V domě: výtah, ústřední topení. Společné garáže. Potraviny, supermarket, restaurace 800 m, nádraží 'Bibelöd' 200 m, koupaliště, krytý bazén 800 m. Golfové hřiště (18 jamek) 4 km, tenis, vlek 800 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Německu, Ruhpolding:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 625 - 1'961 m n.m.
Nachází se v Alpes Cheimgauer, kouzelná rekreační obec 20 km od jezera, 14 km jižně od Traunstein, 25 km západně od Bad Reichenhall. V obci: supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, restaurace, krytý bazén, termální koupaliště, wellness-centrum, sauna. doporučené výlety na hrad Chiemsee, do parku, do Salcburku - dómu, rodiště Mozarta a kostela Svatého Bartoloměje.

informace pro letní ubytování

Jezero ke koupání. Bazén. Aquapark 'Vita Alpina'. Tenis, golfové hřiště 18 jamek 6x dalši golfové hřiště v okruhu 10 - 30 km. Minigolf. Rajtování. Rybaření (s povolením). Lanovky, kabinkové lanovky, turistické cesty, horolezectví. Cesty pro túry na horském kole.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Ruhpolding, počet přepravních zařízení: 13x celkem. Sjezdovka pro snowboardisty. Lyžařská škola (alpské lyžování, norské lyžování), lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 60 km, zimní turistické cesty 50 km. Sáňkařské dráhy. Bruslařská hala, tenisová hala. Skibus. Další lyžařská střediska: Winklmoos-Steinplatte. Každoročně se koná v 'Chiemgau Arena' světový pohár v biatlonu.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme