• RSS Feed

Ubytování v Německu
v apartmánu Best Western Plus Marina Wolfsbruch ★★★★, Rheinsberg

Německo, Meklenburská jezerní plošina, Rheinsberg

Ubytování v Německu, Rheinsberg
Číslo objektu: DE9010.100.6

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 18.692,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový byt 90 m2, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit. Vstup na balkon. 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. 1x dětský pokoj, 2x lůžko. Kuchyňský kout (trouba, myčka, elektrický kávovar). Koupelna/WC, sprcha/WC. Balkónový nábytek. Pěkný výhled na přistav. K dispozici: vysoká stolička pro děti, vysoušeč vlasů. Maximálně 2 domácí zvířata (psi) povolena. Sleva 10% při rezervaci min. 90 dní předem (celoročně), 5% sleva při rezervaci min. 60 dní předem. Speciální nabídka (minimální délka pobytu 1 týden): Listopad-březen: 2x za pobyt zdarma odpolední káva a zákusek pro dospělé a nealkoholický nápoj a zákusek pro děti. Duben-říjen: zdarma půjčení motorové lodi (není nutná licence) na půl dne nebo půjčení kánoe či kajaku na 1 den.
Ubytování v Německu, Rheinsberg

Informace o domě (rezidenci)

Kleinzerlang 9 km od Rheinsberg: Rekreační středisko 'Best Western Plus Marina Wolfsbruch'. Mimo obec, 900 m od jezera. Společné: krytý bazén (13 x 5 m). Dětské brouzdaliště, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, sauna, fitness, masáže (extra), možnosti nákupu, ústřední topení, pračka, sušička (společné, extra). K dispozici: jízdní kola, kánoe (extra). Snídaně a polopenze na vyžádání (extra). Centrální parkoviště. Supermarket 9 km, autobusová zastávka 500 m, nádraží 9 km, zátoka ke koupání 900 m. Pozor prosím: rekreační komplex bez možnosti vjezdu automobilů. Hlídání dětí možné (v ceně). Naložení a vyložení zavazadel u objektu možné. Rekreační zařízení je přímo u přístavu jachet kolem kterého se seskupuje hotel s veškerou infrastrukturou, byty a domy. 1.000 m2 krajiny ke koupání zahrnuje venkovní bazény, vířivý b azén a kosmetické studio, prosklená Piazza (je klenotem 'Hafendorfes' (přístavní obec), dětský ráj 'Arche Noah' nabízí celoročně denní opatrování dětí. Zařízení bez autoprovozu, po vy- a nakládce je centrální parkoviště k dispozici. Na přání pronájem jízdních kol a člunů (bez řidičského oprávnění a výuka jízdy čluny (vnitrozemské jezero).
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Německu, Rheinsberg:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Útulné město, 30 km severně od Neuruppin, 40 km jižně od Neustrelitz, 85 km severně od Berlin. V obci: supermarket, obchody, řeznictví, pekařství, banka, restaurace. Více jak 50 jezer, stejně jako s nimi související lesní oblasti a ukrytá m ísta s dlouholetou historií symbolizují tuto zajímavou rekreační oblast. Milovníci vodních sportů si na jezerech, která leží přímo na Mecklenburger Seenplatte a napojují se na řeku Hav el přijdou na své. Půjčovny lodí a člunů všech druhů. Za vidění stojí především zámek Rheinsberger Schloss s impozantní zrcadlovou síňí. Výlety do Potsdam a do světového města Berlína..
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme