• RSS Feed

Ubytování v Německu
v rekreačním domě Ferienhaus Meeresbrandung, Otterndorf

Německo, Severní moře, Otterndorf

Ubytování v Německu, Otterndorf
Číslo objektu: DE2178.70.1

Ubytování pro 12 osob, k dispozici 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 32.633,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

6-pokojov dům pro 12 osob, 180 m2 na 2 podlažích, moderní zařízení. Obývací pokoj s TV-satelit, DVD, rádio, stereo přehrávač a CD. Kouření zakázáno. Ložnice s 1x dvoulůžko a 1x pohovka. Ložnice s 1x dvoulůžko a 1x pohovka. Ložnice s 1x dvoulůžko a 1x pohovka. Ložnice s 1x dvoulůžko a 1x pohovka. Kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, jídelní stůl, myčka, lednicí a mraznička. Koupelna/WC, sprcha a sprcha/WC. Balkon 3 m2, terasa 25 m2, zahradní nábytek. Další zařízení: vysoká stolička pro děti, vysoušeč vlasů, pračka, sušička.
Ubytování v Německu, Otterndorf

Informace o domě (rezidenci)

Ideální pro pobyt s dětmi. Moderní, pěkný rodinný dům 'Ferienhaus Meeresbrandung', rok výstavby 1971, renovovaný v roce 2010. Zařízení domu: ústřední topení, pračka (k dispozici pouze pro Vás, extra), sušička (k dispozici pouze pro Vás). Možnosti parkování: parkoviště u domu na ulici. Příjezd k domu možný celoročně. Poloha: v centru obce Otterndorf, centrální poloha. Výhled z domu do zahrady. Okolí domu: pozemek (k dispozici pouze pro Vás, 2'000 m2), zahrada (k dispozici pouze pro Vás), louka k odpočinku (k dispozici pouze pro Vás). Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 80 m, potraviny 80 m, supermarket 80 m, restaurace 150 m, krytý bazén 1 km, koupaliště 1 km, zátoka ke koupání 2.5 km, jízdárna 6 km, autobusová zastávka 150 m. Upozornění, v okolí se nachází: dálnice v 25 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Německu, Otterndorf:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Severní moře vhodné pro rodinou rekreaci město přímo u moře, 18 km západně od Cuxhaven, 53 km severně od Bremerhaven, 54 km severo-východně od Stade. V obci: supermarket, obchody, řeznictví, pekařství, restaurace, muzeum, pamětihodnosti, krytý bazén, termální koupaliště, wellness-centrum. Další možnosti nákupu a zábavy, 18 km. Otterndorf leží na širokém ústí řeky Labe takže je možné ze zelené pláže pozorovat při- a odjíždějící lodě na světové plavební cestě po řece Labe. Malá řeka 'Medem' se vine městem a zve k romantickým lodním výletům. Malebné staré město nabízí při toulkách městem vedle kaváren a obchodů také pěkná musea, která stojí za návštěvu. Na své si přijdou děti ve větrem chráněné stodole.

informace pro letní ubytování

Pláž. Jezero ke koupání. Aquapark 'Sole-Therme'. Sportovní přístav. Plachtění, veslování. Minigolf. Rybaření (s povolením). Cyklistické cesty, půjčovna kol. Dětské hřiště.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme