• RSS Feed

Ubytování v Německu
v apartmánu Kirrsicht ★★★, Ostseeheilbad Zingst

Německo, Baltské moře, Ostseeheilbad Zingst

Ubytování v Německu, Ostseeheilbad Zingst
Číslo objektu: DE9050.600.9

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 12.580,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 76 m2 v 1. patře, komfortní a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit (plochá obrazovka), rádio. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x lůžko a 1 x 2 lůžka nad sebou. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 4 indukční varná deska, elektrický kávovar). Sprcha/WC. 2x balkon. Balkónový nábytek, odkládací místnost. K dispozici: pračka. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Ubytování v Německu, Ostseeheilbad Zingst

Informace o domě (rezidenci)

Moderní rezidence 'Kirrsicht', rok výstavby 2013. Na kraji obce, 1 km od centra Zingst, 1 km od moře, 1 km plaz. Společné: pozemek s trávníkem a rostlinami. V rekreačním zařízení: sauna (extra), stolní tenis, biliár, herní místnost, stolní fotbal, odkládací místnost na kola, ústřední topení, půjčovna jízdních kol. Parkovací místo (omezený počet míst) na pozemku. Obchod 800 m, supermarket 1 km, restaurace 500 m, centrum dostupné pěšky během 10 min. Nádraží 'Ribnitz-Damgarten/West' 40 km, písečná pláž 1 km, krytý bazén 2 km. Tenis 2 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Německu, Ostseeheilbad Zingst:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známá rekreační obec přímo u moře, 13 km od Barth, 25 km od Stralsund, 50 km od Rostock. V obci: nákupní středisko, supermarket, boutique, pošta, banka, restaurace, konzerty, muzeum, krytý bazén, wellness-centrum, léčebné kúry. K tomu: lékárna, lékař. Zingst leží na východním konci poloostrovního řetězu Fischland-Darss-Zingst, vklíněný ve 20 km dlouhém a 2 km širokém krajinném jazyku, mezi Bodden a Baltem. Zingst má vlastní přístav. V sezoně je možnost pořádání vyjížděk (na př. k ostrovu Hiddensee). Možnost kotvení vlastních člunů po předběžném nahlášení (extra). Obzvláště zajímavý je zážítek tažení jeřábů, až 60.000 těchto elegantních ptáků se v podzimních měsících v říjnu shromažd uje a nabízí velkolepý přírodní zážitek.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž, délka 18 km. Sportovní přístav Zingst. Plachtění, surfování, veslování. Tenis. Minigolf. Rajtování. Rybaření (s povolením). Dětské hřiště. Rozsáhlé a dobře označené vycházkové-, turistické- a cyklostezky podél Deiches (ze strany jezera) a proudu Zingst.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme