• RSS Feed

Ubytování v Německu
v rekreačním domě KNAUS Campingpark Nürnberg ★★★, Norimberk/Nürnberg

Německo, Franken - Fichtelgebirge - Taubertal, Norimberk/Nürnberg

Ubytování v Německu, Norimberk/Nürnberg
Číslo objektu: DE8500.850.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 14.414,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový mobilní dům 24 m2, účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka, digitální TV a stereo přehrávač. 1x malý pokoj, 2x lůžko (80 cm), 1x místo ke spaní. 1x malý pokoj, 1x francouzské lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. E-topení, plynové topení, klimatizace (extra). Terasa 8 m2, krytá. Zahradní nábytek. K dispozici: vysoká stolička pro děti, dětská postýlka (extra). Možnost spaní v dvoulůžkovém pokoji na vysoké posteli pro 1 dítě do 50 kg je umístěno nad lůžky. Jde o mobilní ubytování s perfektním využitím místa na malém prostoru. Celkem 12 mobilních domků je umístěno na kraji campingového parku. Společné travnaté plochy a hřiště se nacházejí v parku. Dětská židlička, postýlka a dodatečně i vanička jsou zarezervovatelné pouze jako balíček pro dítě (za poplatek). Doporučené obsazení: 4 dospělí a 2 děti (mimino nebo malé dítě jako 7. osoba není možné).
Ubytování v Německu, Norimberk/Nürnberg

Informace o domě (rezidenci)

Rekreační středisko 'KNAUS Campingpark Nürnberg'. Ve čtvrti Langwasser, na kraji obce, 5 km od centra Nürnberg. Společné: dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, stolní tenis, kiosek, pračka, sušička (společné, extra). Snídaně na vyžádání. Potraviny 3 km, restaurace 300 m, autobusová zastávka 1.2 km, nádraží 'Nürnberg HBF' 4 km, metro 'Messe' 1.2 km, koupaliště 250 m, krytý bazén 3.2 km. Golfové hřiště 12 km, tenis 1.2 km, jízdárna 4 km. Atrakce v blízkosti: Christkindlmarkt 4 km, Noris-Ring (Start/Ziel) 1 km. Turistické a cyklistické a inline-skating trasy od parku. Stadion (spolková liga), zimní stadion (Arena) 400 m. Veletržní centrum 500 m. Zastávka tramvaje 'Frankenstadion', Noris-Ring (start/cíl) 1 km. ZOO 3 km. Meistersinger-Halle 2.5 km. Trh 'Christkindlmarkt' 4 km. Letiště 7 km (podzemka). 4-hvězdičkový campingový park o rozloze 3 ha se nachází v nuernbergském městkém parku, v lidovém parku Dutzendteich. K dispozici je bistro se zahrádkou, výběh ochočených zvířat a venkovní šachy. Každodenní vstup na 250 m vzdálené koupaliště (stadion) je zahrnut v ceně. Na dušičky (rock v parku) a během závodů DTM (Deutschen Tourenwagen Masters) na okruhu Noris-Ring je třeba počítat s větším hlukem.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Německu, Norimberk/Nürnberg:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Velké, známé město, 10 km od Fürth, 19 km od Erlangen, 74 km od Rothenburg ob der Tauber. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, sauna, solárium. Ingolstadt, 91 km. Würzburg, 101 km. Regensburg, 103 km. Doprava letadlem: letiště Nürnberg (NUE), 8 km, München (MUC), 152 km, Stuttgart (STR), 172 km. Za hradbami města jsou početné, z části středověké i novodobé stavby velké umělecké a kulturně-historické hodnoty, pozoruhodnosti ve vnitřním městě jsou: hrad Nürnberger Burg (symbol města), hlavní tržiště s kostelem Frauebkirche, kde se o vánocích koná proslulý trh Christkindlesmarkt, dům Albrechta Duerera. Zajímavostí je planetárium, ZOO, Areál Říšského sjezdu strany a hvězdárna Regiomontanus.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme