• RSS Feed

Ubytování v Německu
v rekreačním domě Angelika ★★★★, Norden

Německo, Severní moře, Norden

Ubytování v Německu, Norden
Číslo objektu: DE2980.690.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 9.418,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový řadový dům 70 m2, v přízemí, moderní a vkusné zařízení: obývací pokoj, TV-satelit (plochá obrazovka), stereo přehrávač a DVD. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x lůžko a 1x vysunovací lůžko. Vstup na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem, sprcha/WC. Kuchyně (trouba, myčka, mraznička, elektrický kávovar), jídelní stůl, rádio a CD. Sprcha/WC. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní), lehátka (4x). K dispozici: vysoká stolička pro děti, vysoušeč vlasů. Pozor prosím: nekuřácký dům. Byt má malou místnost ke čtení s nádherným výhledem.
Ubytování v Německu, Norden

Informace o domě (rezidenci)

Westermarsch 4 km od Norden: Pěkný řadový dům 'Angelika', obklopen loukami a poli. Klidná poloha v obytné čtvrti, 2 km od moře. Společné: louka k odpočinku. K dispozici pouze pro Vás: terasa, zahradní nábytek, gril. V domě: ústřední topení. Parkovací místo u domu. Obchod 4 km, restaurace 1.2 km, autobusová zastávka 50 m, nádraží 'Norden' 9 km, písečná pláž 8 km, koupaliště 6 km, krytý bazén 8 km. Jízdárna 800 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Německu, Norden:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známé město 3 km od moře, 30 km od Aurich, 35 km od Emden, 56 km od Leer. Veškeré služby v místě. Kino, pamětihodnosti, krytý bazén, sauna, solárium, 3 km. Wilhelmshaven, 72 km. Oldenburg, 95 km. Bremerhaven, 121 km. Doprava letadlem: letiště Bremen (BRE), 138 km, Hamburg (HAM), 236 km. Možnosti výletů do Norddeich (3km) s písečnou pláží a s chovnou stanicí tuleňů, k ostrovům Helgoland, Juist a Norderney nebo do měst Emden a Aurich. Zejména se doporučuje (zvláště v zimních měsících) navštívit 'Ocean Wave' v Norddeich (bazén s teplou mořskou vodou o 30 stupních, venkovní bazén, sauna, solárium, vířivka a různé restaurace). Interhome-servis pro Vás na místě: Při příjezdu se můžete osvěžit studeným nápojem, který obdržíte od našich kolegů, kteří Vám také poskytnou cenné rady, jak strávit příjemnou dovolenou v oblasti Norden a jejím okolí. Zdarma připojení k internetu v naší servisní kanceláři Interhome v Norddeich.

informace pro letní ubytování

Vodní sporty - Norddeich. Bazén s mořskou vodou, 3 km. Aquapark 'Ocean Wave Norddeich', 3 km. Tenis. Rajtování. Rybaření. Turistické cesty. Cyklistické cesty, půjčovna kol.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme