• RSS Feed

Ubytování v Německu
v rekreačním domě Kleine-Bursiek ★★★★, Norden

Německo, Severní moře, Norden

Ubytování v Německu, Norden
Číslo objektu: DE2980.285.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 7.590,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojová polovina dvojdomku 85 m2 na 2 podlažích, v přízemí, vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit, rádio, CD a DVD. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). WC zvlášť. V horním patře: 1x zkosený pokoj, 2x lůžko, rádio a CD. 1x zkosený pokoj s dvoulůžkem, TV-satelit. Sprcha/WC. Odkládací místnost. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, vysoušeč vlasů.
Ubytování v Německu, Norden

Informace o domě (rezidenci)

Dvojdomek 'Kleine-Bursiek'. Na kraji obce, 2.2 km od centra, 3.5 km od moře, 3.5 km plaz. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 250 m2 (oplocený) s trávníkem. Terasa (25 m2), zahradní nábytek. V domě: ústřední topení, pračka. Parkovací místo u domu. Obchod 800 m, restaurace 150 m, pěší zóna 2 km, autobusová zastávka 900 m, nádraží 4.2 km, písečná pláž 3.5 km, koupaliště 3.5 km, krytý bazén 3.5 km. Golfové hřiště (9 jamek) 6.5 km, škola surfingu 3.5 km, tenisová hala 300 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Německu, Norden:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známé město 3 km od moře, 30 km od Aurich, 35 km od Emden, 56 km od Leer. Veškeré služby v místě. Kino, pamětihodnosti, krytý bazén, sauna, solárium, 3 km. Wilhelmshaven, 72 km. Oldenburg, 95 km. Bremerhaven, 121 km. Doprava letadlem: letiště Bremen (BRE), 138 km, Hamburg (HAM), 236 km. Možnosti výletů do Norddeich (3km) s písečnou pláží a s chovnou stanicí tuleňů, k ostrovům Helgoland, Juist a Norderney nebo do měst Emden a Aurich. Zejména se doporučuje (zvláště v zimních měsících) navštívit 'Ocean Wave' v Norddeich (bazén s teplou mořskou vodou o 30 stupních, venkovní bazén, sauna, solárium, vířivka a různé restaurace). Interhome-servis pro Vás na místě: Při příjezdu se můžete osvěžit studeným nápojem, který obdržíte od našich kolegů, kteří Vám také poskytnou cenné rady, jak strávit příjemnou dovolenou v oblasti Norden a jejím okolí. Zdarma připojení k internetu v naší servisní kanceláři Interhome v Norddeich.

informace pro letní ubytování

Vodní sporty - Norddeich. Bazén s mořskou vodou, 3 km. Aquapark 'Ocean Wave Norddeich', 3 km. Tenis. Rajtování. Rybaření. Turistické cesty. Cyklistické cesty, půjčovna kol.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme