• RSS Feed

Ubytování v Německu
v apartmánu Am Diekschloot ★★★, Norden

Německo, Severní moře, Norden

Ubytování v Německu, Norden
Číslo objektu: DE2980.210.1

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 9.085,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 85 m2, v patře, útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka a kabelová TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač a DVD. 2x pokoj s dvoulůžkem. Velká kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar, kuchyňský ostrov), jídelní stůl, TV-satelit a rádio. Sprcha/WC. Terasa, malá zahrada. Zahradní nábytek, gril, lehátka (3x). K dispozici: sejf, vysoká stolička pro děti (extra), vysoušeč vlasů. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Ubytování v Německu, Norden

Informace o domě (rezidenci)

Dvougenerační dům 'Am Diekschloot'. V obci, 2.5 km od centra, klidná poloha v obytné čtvrti, 7 km od moře, 7 km plaz, na ulici. V domě: ústřední topení. Parkovací místo u domu. Potraviny 1 km, pekárna 1 km, nádraží 'Norden' 1.5 km, písečná pláž 7 km, koupaliště 7 km, krytý bazén 7 km. Golfové hřiště (9 jamek) 4.5 km, jízdárna 6 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Německu, Norden:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známé město 3 km od moře, 30 km od Aurich, 35 km od Emden, 56 km od Leer. Veškeré služby v místě. Kino, pamětihodnosti, krytý bazén, sauna, solárium, 3 km. Wilhelmshaven, 72 km. Oldenburg, 95 km. Bremerhaven, 121 km. Doprava letadlem: letiště Bremen (BRE), 138 km, Hamburg (HAM), 236 km. Možnosti výletů do Norddeich (3km) s písečnou pláží a s chovnou stanicí tuleňů, k ostrovům Helgoland, Juist a Norderney nebo do měst Emden a Aurich. Zejména se doporučuje (zvláště v zimních měsících) navštívit 'Ocean Wave' v Norddeich (bazén s teplou mořskou vodou o 30 stupních, venkovní bazén, sauna, solárium, vířivka a různé restaurace). Interhome-servis pro Vás na místě: Při příjezdu se můžete osvěžit studeným nápojem, který obdržíte od našich kolegů, kteří Vám také poskytnou cenné rady, jak strávit příjemnou dovolenou v oblasti Norden a jejím okolí. Zdarma připojení k internetu v naší servisní kanceláři Interhome v Norddeich.

informace pro letní ubytování

Vodní sporty - Norddeich. Bazén s mořskou vodou, 3 km. Aquapark 'Ocean Wave Norddeich', 3 km. Tenis. Rajtování. Rybaření. Turistické cesty. Cyklistické cesty, půjčovna kol.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme