• RSS Feed

Ubytování v Německu
v apartmánu Lüttje Hörn ★★★, Norden

Německo, Severní moře, Norden

Ubytování v Německu, Norden
Číslo objektu: DE2980.102.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 9.184,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 90 m2, v patře, částéčně zkosený, útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit, video, rádio, CD, stereo přehrávač a DVD. 2x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti. Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Německu, Norden

Informace o domě (rezidenci)

Ostermarsch 8 km od Norden: Dvougenerační dům 'Lüttje Hörn'. V obci, klidná poloha, 2.5 km od moře, ve slepé ulici. Společné: zahrada. Gril. V domě: ústřední topení. Parkovací místo u domu. Obchod 8 km, restaurace 4 km, pekárna 8 km, autobusová zastávka 'Lüttje Hörn' 300 m, nádraží 'Norddeich' 8 km, písečná pláž 12.5 km, koupaliště 12.5 km, krytý bazén 12.5 km. Golfové hřiště (9 jamek) 9 km, jízdárna 600 m. Pozor prosím: auto doporučeno.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Německu, Norden:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známé město 3 km od moře, 30 km od Aurich, 35 km od Emden, 56 km od Leer. Veškeré služby v místě. Kino, pamětihodnosti, krytý bazén, sauna, solárium, 3 km. Wilhelmshaven, 72 km. Oldenburg, 95 km. Bremerhaven, 121 km. Doprava letadlem: letiště Bremen (BRE), 138 km, Hamburg (HAM), 236 km. Možnosti výletů do Norddeich (3km) s písečnou pláží a s chovnou stanicí tuleňů, k ostrovům Helgoland, Juist a Norderney nebo do měst Emden a Aurich. Zejména se doporučuje (zvláště v zimních měsících) navštívit 'Ocean Wave' v Norddeich (bazén s teplou mořskou vodou o 30 stupních, venkovní bazén, sauna, solárium, vířivka a různé restaurace). Interhome-servis pro Vás na místě: Při příjezdu se můžete osvěžit studeným nápojem, který obdržíte od našich kolegů, kteří Vám také poskytnou cenné rady, jak strávit příjemnou dovolenou v oblasti Norden a jejím okolí. Zdarma připojení k internetu v naší servisní kanceláři Interhome v Norddeich.

informace pro letní ubytování

Vodní sporty - Norddeich. Bazén s mořskou vodou, 3 km. Aquapark 'Ocean Wave Norddeich', 3 km. Tenis. Rajtování. Rybaření. Turistické cesty. Cyklistické cesty, půjčovna kol.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme