• RSS Feed

Ubytování v Německu
v rekreačním domě Itzendorfer Rott ★★, Norddeich

Německo, Severní moře, Norddeich

Ubytování v Německu, Norddeich
Číslo objektu: DE2981.651.2

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 14.181,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojová polovina dvojdomku 54 m2, v přízemí, velmi jednoduché a stylové zařízení: obývací pokoj, TV-satelit, video, rádio a CD. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyně (trouba, elektrický kávovar), jídelní stůl. Koupelna/WC. Zahradní sezení. Zahradní nábytek. Nádherný výhled na krajinu. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti (extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Vchod do ložnice přes koupelnu.
Ubytování v Německu, Norddeich

Informace o domě (rezidenci)

Stylový historický dvojdomek 'Itzendorfer Rott', rok výstavby 1834, obklopen loukami a poli. Na kraji obce, 2.5 km od centra, klidná poloha, 50 m od moře, 2.5 km plaz, v zeleni. V domě: ústřední topení. Parkovací místo u domu. Supermarket 3.5 km, restaurace 500 m, pekárna 2.5 km, kavárna 100 m, nádraží 'Norddeich Mole' 3.5 km, trajekt 3.5 km, písečná pláž 2.5 km, koupaliště 2.5 km, krytý bazén 2.5 km. Golfové hřiště (9 jamek) 8 km, škola surfingu 2.5 km, tenis 4 km, jízdárna 2 km. Rustikální rekreační domek s částečně doškovou střechou.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Německu, Norddeich:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nordseeheilbad a známá rekreační obec přímo u moře, 3 km od Norden, 33 km od Aurich, 38 km od Emden. V obci: obchody, pekařství, pošta, banka, restaurace, krytý bazén, sauna, solárium, léčebné kúry, masáže. Další možnosti nákupu, 3 km. Leer, 59 km. Wilhelmshaven, 75 km. Oldenburg, 98 km. Doprava letadlem: letiště Bremen (BRE), 141 km, Hamburg (HAM), 239 km. Doporučujeme (zejména v zimních měsících) navštívit 'Ocean Wave' (bazén s teplou mořskou vodou o 30° stupních, venkovní bazén, sauna, solárium, vířivka a různé restaurace). Možnost výletů k chovu tuleňů (hlavní sezóna), k ostrovům Juist a Norderney a nebo do měst Emden a Aurich. Exkluzivně pro naše klienty: zapůjčení jízdních kol (bez převodů, dětská kola nejsou k dispozici, do vyčerpání zásob) za EUR 2.00/den, mobilní internet (WiFi, do vyčerpání zásob) za EUR 4.00/den, dětských vozíků za kolo (EUR 3.00/den) a vozíků (EUR 2.00/den) v našich místních kancelářích Interhome. Speciální nabídka pro děti do 10 let: Každé dítě obdrží ve vybraných restauracích denně, mezi 12:00 a 14:00 hodinou zdarma těstoviny (špagety s rajčatovou omáčkou). Zdarma připojení k internetu v naší servisní kanceláři Interhome v Norddeich. DŮLEŽITÉ: K Vaší rezervaci patří pouze jedno parkovací místo. Pokud přijedete více vozy, jsou další parkovací místa za poplatek a ne vždy jsou v blízkosti Vašeho pronajatého objektu.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Bazén s mořskou vodou. Aquapark 'Ocean Wave'. Plachtění, surfování. Tenis, golfové hřiště 9 jamek 8 km. Minigolf. Rajtování. Turistické cesty. Cyklistické cesty, půjčovna kol. Dětské hřiště. V Norddeich je k tomu ještě oddělená psí pláž.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme