• RSS Feed

Ubytování v Německu
v apartmánu ★★★★, Norddeich

Německo, Severní moře, Norddeich

Ubytování v Německu, Norddeich
Číslo objektu: DE2981.625.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 11.764,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Ferienwohnung Winkens', 4-pokojový byt 102 m2 na 2 podlažích v 1. patře, světlé, částéčně zkosený, vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit (plochá obrazovka), rádio, CD a DVD. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 2x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar), jídelní stůl. Sprcha/WC. V podkroví: 1x zkosený pokoj, 2x lůžko. Balkon 6 m2. Balkónový nábytek. Nádherný výhled na krajinu. K dispozici: pračka, sušička, sejf, vysoká stolička pro děti, vysoušeč vlasů. Pozor prosím: nekuřácký byt. Vhodné pro alergiky.
Ubytování v Německu, Norddeich

Informace o domě (rezidenci)

Pěkný vícegenerační dům 2-podlažní. V obci, klidná poloha, 450 m od moře, 550 m plaz. V domě: ústřední topení. Parkovací místo u domu. Obchod 1.5 km, supermarket 1.5 km, restaurace 550 m, pekárna 650 m, kavárna, autobusová zastávka 500 m, nádraží 'Norddeich-Mole' 2.9 km, písečná pláž 550 m, koupaliště 900 m, krytý bazén 750 m. Golfové hřiště (9 jamek) 8 km, škola surfingu 900 m, tenis 1.9 km, minigolf 750 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Německu, Norddeich:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nordseeheilbad a známá rekreační obec přímo u moře, 3 km od Norden, 33 km od Aurich, 38 km od Emden. V obci: obchody, pekařství, pošta, banka, restaurace, krytý bazén, sauna, solárium, léčebné kúry, masáže. Další možnosti nákupu, 3 km. Leer, 59 km. Wilhelmshaven, 75 km. Oldenburg, 98 km. Doprava letadlem: letiště Bremen (BRE), 141 km, Hamburg (HAM), 239 km. Doporučujeme (zejména v zimních měsících) navštívit 'Ocean Wave' (bazén s teplou mořskou vodou o 30° stupních, venkovní bazén, sauna, solárium, vířivka a různé restaurace). Možnost výletů k chovu tuleňů (hlavní sezóna), k ostrovům Juist a Norderney a nebo do měst Emden a Aurich. Exkluzivně pro naše klienty: zapůjčení jízdních kol (bez převodů, dětská kola nejsou k dispozici, do vyčerpání zásob) za EUR 2.00/den, mobilní internet (WiFi, do vyčerpání zásob) za EUR 4.00/den, dětských vozíků za kolo (EUR 3.00/den) a vozíků (EUR 2.00/den) v našich místních kancelářích Interhome. Speciální nabídka pro děti do 10 let: Každé dítě obdrží ve vybraných restauracích denně, mezi 12:00 a 14:00 hodinou zdarma těstoviny (špagety s rajčatovou omáčkou). Zdarma připojení k internetu v naší servisní kanceláři Interhome v Norddeich. DŮLEŽITÉ: K Vaší rezervaci patří pouze jedno parkovací místo. Pokud přijedete více vozy, jsou další parkovací místa za poplatek a ne vždy jsou v blízkosti Vašeho pronajatého objektu.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Bazén s mořskou vodou. Aquapark 'Ocean Wave'. Plachtění, surfování. Tenis, golfové hřiště 9 jamek 8 km. Minigolf. Rajtování. Turistické cesty. Cyklistické cesty, půjčovna kol. Dětské hřiště. V Norddeich je k tomu ještě oddělená psí pláž.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme