• RSS Feed

Ubytování v Německu
v apartmánu Prielstrasse ★★★, Norddeich

Německo, Severní moře, Norddeich

Ubytování v Německu, Norddeich
Číslo objektu: DE2981.320.3

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 11.735,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 75 m2, v patře, pěkné a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit (plochá obrazovka), stereo přehrávač a DVD. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 2x lůžko. Malá, otevřená kuchyně (trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Velká terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 2 let, vysoušeč vlasů. Vhodné pro rodiny. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Německu, Norddeich

Informace o domě (rezidenci)

Pěkný dvougenerační dům 'Prielstrasse'. V obci, 500 m od centra, klidná poloha, 1 km od moře, 1.3 km plaz, ve slepé ulici. K dispozici pouze pro Vás: zahrada (oplocená). V domě: ústřední topení. Parkovací místo u domu. Supermarket 650 m, restaurace 400 m, autobusová zastávka 250 m, nádraží 2 km, trajekt 2 km, písečná pláž 1.3 km, koupaliště 1.3 km, krytý bazén 800 m. Golfové hřiště (9 jamek) 8.3 km, škola surfingu 1.3 km, tenis 2.4 km, jízdárna 1.7 km, dětské hřiště 250 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Německu, Norddeich:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nordseeheilbad a známá rekreační obec přímo u moře, 3 km od Norden, 33 km od Aurich, 38 km od Emden. V obci: obchody, pekařství, pošta, banka, restaurace, krytý bazén, sauna, solárium, léčebné kúry, masáže. Další možnosti nákupu, 3 km. Leer, 59 km. Wilhelmshaven, 75 km. Oldenburg, 98 km. Doprava letadlem: letiště Bremen (BRE), 141 km, Hamburg (HAM), 239 km. Doporučujeme (zejména v zimních měsících) navštívit 'Ocean Wave' (bazén s teplou mořskou vodou o 30° stupních, venkovní bazén, sauna, solárium, vířivka a různé restaurace). Možnost výletů k chovu tuleňů (hlavní sezóna), k ostrovům Juist a Norderney a nebo do měst Emden a Aurich. Exkluzivně pro naše klienty: zapůjčení jízdních kol (bez převodů, dětská kola nejsou k dispozici, do vyčerpání zásob) za EUR 2.00/den, mobilní internet (WiFi, do vyčerpání zásob) za EUR 4.00/den, dětských vozíků za kolo (EUR 3.00/den) a vozíků (EUR 2.00/den) v našich místních kancelářích Interhome. Speciální nabídka pro děti do 10 let: Každé dítě obdrží ve vybraných restauracích denně, mezi 12:00 a 14:00 hodinou zdarma těstoviny (špagety s rajčatovou omáčkou). Zdarma připojení k internetu v naší servisní kanceláři Interhome v Norddeich. DŮLEŽITÉ: K Vaší rezervaci patří pouze jedno parkovací místo. Pokud přijedete více vozy, jsou další parkovací místa za poplatek a ne vždy jsou v blízkosti Vašeho pronajatého objektu.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Bazén s mořskou vodou. Aquapark 'Ocean Wave'. Plachtění, surfování. Tenis, golfové hřiště 9 jamek 8 km. Minigolf. Rajtování. Turistické cesty. Cyklistické cesty, půjčovna kol. Dětské hřiště. V Norddeich je k tomu ještě oddělená psí pláž.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme