• RSS Feed

Ubytování v Německu
v apartmánu Dehne ★★★★, Norddeich

Německo, Severní moře, Norddeich

Ubytování v Německu, Norddeich
Číslo objektu: DE2981.120.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 7.797,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 65 m2, v přízemí, komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit (plochá obrazovka), rádio, DVD a k dispozici výběr DVD. Vstup na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem, TV-satelit. 1x pokoj, 2x lůžko (90 cm, v délce 200 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Podlahové topení. Terasa. Zahradní nábytek, odkládací místnost. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký byt. Dvoulůžkový pokoj je uprostřed apartmánu a má místo venkovního okna okno do obývacího pokoje/kuchyně. Naproti bytu se nachází čerpací stanice.
Ubytování v Německu, Norddeich

Informace o domě (rezidenci)

Vícegenerační dům 'Dehne'. V centru obce, 1 km od moře, 1 km plaz. V domě: odkládací místnost na kola, ústřední topení. Parkovací místo u domu. Supermarket 500 m, restaurace 10 m, pekárna, kavárna 250 m, autobusová zastávka 200 m, nádraží 'Norddeich' 1 km, trajekt 1 km, písečná pláž 1 km, koupaliště 1 km, krytý bazén 800 m. Golfové hřiště (9 jamek) 8 km, škola surfingu 1 km, tenis 2.5 km, jízdárna 2.5 km, dětské hřiště 800 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Německu, Norddeich:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nordseeheilbad a známá rekreační obec přímo u moře, 3 km od Norden, 33 km od Aurich, 38 km od Emden. V obci: obchody, pekařství, pošta, banka, restaurace, krytý bazén, sauna, solárium, léčebné kúry, masáže. Další možnosti nákupu, 3 km. Leer, 59 km. Wilhelmshaven, 75 km. Oldenburg, 98 km. Doprava letadlem: letiště Bremen (BRE), 141 km, Hamburg (HAM), 239 km. Doporučujeme (zejména v zimních měsících) navštívit 'Ocean Wave' (bazén s teplou mořskou vodou o 30° stupních, venkovní bazén, sauna, solárium, vířivka a různé restaurace). Možnost výletů k chovu tuleňů (hlavní sezóna), k ostrovům Juist a Norderney a nebo do měst Emden a Aurich. Exkluzivně pro naše klienty: zapůjčení jízdních kol (bez převodů, dětská kola nejsou k dispozici, do vyčerpání zásob) za EUR 2.00/den, mobilní internet (WiFi, do vyčerpání zásob) za EUR 4.00/den, dětských vozíků za kolo (EUR 3.00/den) a vozíků (EUR 2.00/den) v našich místních kancelářích Interhome. Speciální nabídka pro děti do 10 let: Každé dítě obdrží ve vybraných restauracích denně, mezi 12:00 a 14:00 hodinou zdarma těstoviny (špagety s rajčatovou omáčkou). Zdarma připojení k internetu v naší servisní kanceláři Interhome v Norddeich. DŮLEŽITÉ: K Vaší rezervaci patří pouze jedno parkovací místo. Pokud přijedete více vozy, jsou další parkovací místa za poplatek a ne vždy jsou v blízkosti Vašeho pronajatého objektu.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Bazén s mořskou vodou. Aquapark 'Ocean Wave'. Plachtění, surfování. Tenis, golfové hřiště 9 jamek 8 km. Minigolf. Rajtování. Turistické cesty. Cyklistické cesty, půjčovna kol. Dětské hřiště. V Norddeich je k tomu ještě oddělená psí pláž.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme