• RSS Feed

Ubytování v Německu
v rekreačním domě Center Parcs Hochsauerland ★★★, Medebach

Německo, Sauerland, Medebach

Ubytování v Německu, Medebach
Číslo objektu: DE5789.700.10

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 11.007,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový dům 86 m2 na 2 podlažích, v přízemí: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb a TV-satelit. Vstup na terasu. 1x pokoj, 2x lůžko. Kuchyňský kout (myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. V horním patře: 2x zkosený pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. Sprcha/WC. Terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: vysoká stolička pro děti.
Ubytování v Německu, Medebach

Informace o domě (rezidenci)

Rekreační obec, ideální pro pobyt s dětmi. 'Center Parcs Hochsauerland'. Mimo obec, 1.5 km od centra Medebach, klidná poloha ve svahu, v zeleni. Společné: krytý bazén vyhřívaný. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, přístup na internet, sauna, masáže, solárium, whirlpool, kuželková dráha, stolní tenis, biliár, stolní fotbal, možnosti nákupu, butik, ústřední topení, půjčovna jízdních kol. Snídaně a polopenze na vyžádání (extra). Centrální parkoviště. Pozor prosím: rekreační komplex bez možnosti vjezdu automobilů. Naložení a vyložení zavazadel u objektu možné. Fotografie domu je jen příkladem. Rekreační oblast disponuje 4000 m2 subtropickým plaveckým bazénem 'Aqua Mundo' (zdarma) se skluzavkami, vlnobitím a vodní hernou 'Water Playhouse'. Zastřešený 'Market Dome' jako centrální místo nabízí celou řadu restaurací a obchodů, stejně jako spoustu vnitřních rekreačních aktivit, jako jsou fotbalové arény s fotbalovou školou, dům her pro malé děti. Ve venkovních prostorech je mini-golfové hřiště 'Mountain Golf' a sportovní aréna (volejbal, fotbal, basketbal). Půjčovna kol. Některá zařízení jsou za poplatek.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Německu, Medebach:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 350 - 831 m n.m.
Malé město, na východě regionu, 16 km od Korbach, 18 km od Winterberg, 20 km od Willingen. V obci: supermarket, obchody, potraviny, pošta, restaurace, krytý bazén, sauna, solárium. Medebach - letovisko s dlouhou historií, se starými hrázděnými domy, idylickými místy a klidným centrem města - je ideální pro dlouhé procházky. V evropské ptačí rezervaci 'Medebacher Bucht' se setkáte se vzácnými živočichy a rostlinami. Další možnost výletů k jezeru Eder (35 km), 'Fort Fun' (35 km), Panorama Park (56 km) a do známého Saurland.

informace pro letní ubytování

Aquapark 'Ferienpark Hochsauerland'. Tenis, squash. Rajtování. Rybaření (s povolením). Turistické cesty. Cyklistické cesty. Dětské hřiště. Lanová centra, nordic walking, vedené projížďky na čtyřkolkách.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko 'Wintersportarena Sauerland', počet přepravních zařízení: 130x celkem. Lyžařská škola. Bežkařské tratě celkem v délce 1400 km. Sáňkařské dráhy. Rodinné lyžařské středisko Medebach/Schlossberg: 3 lyžařské vleky, lyžařská škola.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme