• RSS Feed

Ubytování v Německu
v apartmánu Panorama ★★★, Lallinger Winkel

Německo, Bavorský les, Lallinger Winkel

Ubytování v Německu, Lallinger Winkel
Číslo objektu: DE8350.400.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 12.303,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 75 m2, v přízemí, útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, krbová kamna a TV-satelit. Vstup na zahradu, na terasu. 1x malý pokoj, bez okna, 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyně (trouba, myčka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Zahradní nábytek. K dispozici: dřevo (extra). Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 2 domácí zvířata (psi) povolena. Soukromý vstup. Doporučená obsazenost: 4-6 osob.
Ubytování v Německu, Lallinger Winkel

Informace o domě (rezidenci)

'Natur Pur': chalupa 'Panorama'. Osada Unterberg s 7 domy 6 km od centra Schaufling, 6 km od centra Deggendorf, 12 km od centra Lalling, samostatně stojící, klidná, slunná poloha ve svahu, přímo u lesa. Společné: pozemek 47'000 m2 s trávníkem, louka, louka k odpočinku. Ohniště. K dispozici pouze pro Vás: gril. V domě: ústřední topení. Parkovací místo u domu. Obchod 6 km, potraviny 6 km, supermarket 6 km, restaurace 2 km, nádraží 'Deggendorf' 7 km, koupaliště 8 km, krytý bazén 8 km. Golfové hřiště (18 jamek) 7 km, tenis 7 km, vlek 9 km, lyžařská škola 9 km, sáňkařská dráha 9 km, běžkařské stopy 9 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Majitel vlastní psa. Venkovské stavení s celkem 2 rekreačnímy byty a bytem majitele objektu stojí na jižnáím svahu. Ze společného a neoploceného pozemku je panoramatický výhled na údolí Dunaje a na Alpy.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Německu, Lallinger Winkel:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Idylické, vhodné pro rodinou rekreaci rekreační středisko, 20 km východně od Deggendorf, 60 km severně od Passau, 80 km jiho-východně od Regensburg. V obci: obchody, potraviny, pekařství, restaurace, krytý bazén, sauna, solárium, masáže, 13 km. Grafenau, 26 km. Bodenmais, 27 km. Freyung, 43 km. Doprava letadlem: letiště München (MUC), 132 km. Rekreační region Lallinger Winkel s hlavním střediskem Lalling se nachází v krásné horské krajině, obklopené ze tří stran kopci a otevřené na jihu. Z návštěvu stojí lázně Kurpark (první svého druhu v Německu s velikostí 6 hektarů), zaměřené na Feng Shui a starověké moudrosti. Možnost výletů do zoo Tiergarten Straubing, do muzeí v Tittling, v západní části města 'Pullman City', k Waldwipfelweg Sankt Englmar a do dalších oblívených míst v Bavorském lese.

informace pro letní ubytování

Bazén vyhřívaný, 13 km. Aquapark 'Elypso Deggendorf', 20 km. Tenis. Rajtování. Rybaření (s povolením). 100 km turistické cesty. Půjčovna kol.

informace pro zimní ubytování

Kousek od známých lyžařských středisek Bavorského lesa: Rusel, Hausstein, Sonnenwald, Steinberg, Geisskopf, Arber. Mnoho lyžařských vleků s upravenými sjezdovkami, jak pro začátečníky, tak pro zkušené lyžaře.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme