• RSS Feed

Ubytování v Německu
v apartmánu Hohen Niendorf ★★★★, Kühlungsborn

Německo, Baltské moře, Kühlungsborn

Ubytování v Německu, Kühlungsborn
Číslo objektu: DE9037.200.2

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 16.831,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojový byt 54 m2 v 2. patře, komfortní a vkusné zařízení: velký obývací pokoj/ložnice 40 m2, 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm v délce 200 cm), 1x dvoulůžko, krbová kamna a TV-satelit (plochá obrazovka), rádio, CD a DVD. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Balkon 12 m2. Balkónový nábytek, odkládací místnost. Pěkný výhled na krajinu a na les. K dispozici: dřevo (extra). Internet (DSL/LAN, zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Kávovar Senseo. Spací prostor (manželská postel) v podkroví je od obývacího prostoru oddělen posuvnými dveřmi.
Ubytování v Německu, Kühlungsborn

Informace o domě (rezidenci)

Bastorf 5 km od Kühlungsborn: Historický zámek 'Hohen Niendorf'. Na kraji obce, 1 km od centra Bastorf, klidná, vyvýšená poloha, 5 km od moře, 5 km plaz, v zeleni. Společné: park 70'000 m2 s rostlinami a stromy. V domě: společenská místnost, sauna (extra), relaxační místnost, odkládací místnost na kola, ústřední topení, pračka, sušička (společné, extra). Donáška pečiva (v ceně). Parkovací místo (kryté) na pozemku. Potraviny 1 km, supermarket 6 km, restaurace 1 km, půjčovna jízdních kol 1 km, písečná pláž 'Kägsdorf' 5 km, pláž ke koupání 7 km. Golfové hřiště 10 km, dětské hřiště 200 m. Atrakce v blízkosti: Seebad Heiligendamm 14 km, Bad Doberan 17 km, Hansestadt Rostock 35 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Německu, Kühlungsborn:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známé, kouzelné letovisko přímo u moře, 30 km západně od Rostock, 13 km západně od Bad Doberan, 42 km od Wismar. V obci: supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, restaurace, krytý bazén, solárium, léčebné kúry, masáže. Kühlungsborn se vyznačuje originální architekturou přímořského letoviska. Četné staré vilky a budovy odrážejí eleganci města a kouzlo starých časů. Projděte se podél pobřeží na 4 km dlouhé promenádě, která je nejdelší v Německu. Užijte si sluníčka a vody na 6 km dlouhé písečné pláži. Výlety jsou možné do Bad Doberan, kde se nachází slavná úzkokolejná železniční trať 'Molli', do historických hanzovních měst Rostock a Wismar, na ostrov Rügen nebo na známé místo v oblast jezer Mecklenburg ('Meklenburská Seenplatte').

informace pro letní ubytování

Písečná pláž, délka 6 km, plážové zařízení, vhodné pro děti. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, vodní lyžování. Tenis, golfové hřiště 18 jamek, Wittenbeck 3 km. Cyklistické cesty, půjčovna kol. Dětské hřiště.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme