• RSS Feed

Ubytování v Německu
v apartmánu Alpina ★★★, Inzell

Německo, Horní Bavorsko, Inzell

Ubytování v Německu, Inzell
Číslo objektu: DE8221.110.8

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 12.114,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 52 m2: obývací pokoj/jídelna, 2x sklápěcí skríňové lůžko a TV-satelit. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyně (elektrický kávovar). Sprcha/WC. Balkon nebo terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: vysoká stolička pro děti (extra). Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Maximálně 2 domácí zvířata (psi) povolena. V obývacím/jídelním pokoji může být rozkládací pohovka, místo dvou skříňových lůžek. Doporučené obsazení: 2 dospělé osoby a 2 děti. Na žádost TV se satelitním příjmem (EUR 2,50 za den).
Ubytování v Německu, Inzell

Informace o domě (rezidenci)

Rekreační středisko 'Alpina'. 300 m od centra, centrální, slunná poloha. V rekreačním zařízení: recepce, ústřední topení, pračka, sušička (společné, extra). Společné garáže u domu. Obchod, supermarket 300 m, restaurace 20 m, autobusová zastávka 150 m, nádraží 'Traunstein' 18 km, koupaliště, krytý bazén 750 m. Golfové hřiště 1.5 km, tenis 2 km, jízdárna 6 km, vlek 1 km, lyžařská škola 750 m, běžkařské stopy 10 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Rekreační zařízení sestává ze 4 apartmánových domů v alpském stylu, na okraji přírodní chráněné oblasti 'Inzeller Filz'n'. V ceně nájemného zahrnuto použití sauny 2x v týdnu. W-LAN připojení v domě (extra).
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Německu, Inzell:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 693 m n.m.
Známé, vhodné pro rodinou rekreaci lázně pro léčbu dýchacích cest, 12 km východně od Ruhpolding, 30 km severo-západně od Berchtesgaden, 33 km západně od Salzburg. V obci: obchody, potraviny, pekařství, restaurace, krytý bazén. Inzell leží uprostřed kouzelné předalpské krajiny v jihovýchodní oblasti Chiemgau, jako poslední důkaz ledové doby je ledovcová zahrada (památka z doby ledové) jižně od části obce Zwing na německé alpské-silnici. K jezerům Inzell patří jezera Frillensee (nejstudenější jezero Německa), Krottensee, Froschsee a Zwingsee s větším množstvím zadržené vody než Badesee. Výlety ke Grossglockner, k jezeru Chiemsee (30 km) se zámkem Herrenchiemsee nebo do Reit am Winkl, Ruhpolding, Mnichova nebo Salzburgu.

informace pro letní ubytování

Jezero ke koupání. Bazén. Aquapark 'Watzmanntherme Berchtesgaden', 30 km. Tenis (6x venkovní kurt 9 km), golfové hřiště 9 jamek, Ruhpolding 10 km, 3x dalši golfové hřiště v okruhu 10 - 30 km. Minigolf. Rybaření (s povolením). 7x vleky a horské dráhy 9 - 30 km. 150 km turistické cesty. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol. Dětské hřiště.

informace pro zimní ubytování

3x vleky. Lyžařská škola. Bežkařské tratě v místě v délce 35 km, regionální v délce 100 km, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy. Bruslařská hala. Další lyžařská střediska: Winklmoos Alm 30 km, Kitzsteinhorn 65 km, Saalbach-Hinterglemm 70 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme