• RSS Feed

Ubytování v Německu
v rekreačním domě Ferienwohnpark Immenstaad ★★★, Immenstaad

Německo, Bodamské jezero, Immenstaad

Ubytování v Německu, Immenstaad
Číslo objektu: DE7997.200.1

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 16.596,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový dům 70 m2 na 2 podlažích, v přízemí, zkosený: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit a rádio. Vstup na zahradu, na terasu. Zkosená, otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, elektrický kávovar). Sprcha/WC. V podkroví: 1x zkosený pokoj, 3x lůžko. 1x zkosený pokoj s dvoulůžkem. E-topení. Zahradní nábytek, odkládací místnost. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. Některé kuchyně s troubou. Nurdach - dřevěný dům.
Ubytování v Německu, Immenstaad

Informace o domě (rezidenci)

Rozsáhl rekreační středisko 'Ferienwohnpark Immenstaad'. Na kraji obce, 2 km od centra, 800 m od jezera. Společné: dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, pračka, sušička (společné, extra). Centrální parkoviště. Supermarket 100 m, restaurace, autobusová zastávka 50 m, nádraží 'Friedrichshafen' 7 km, koupaliště 4 km, krytý bazén 4 km, pláž ke koupání 4 km. Pozor prosím: rekreační komplex bez možnosti vjezdu automobilů. Fotografie domu je jen příkladem. Rekreační zařízení bez automobilového provozu, sběrná parkoviště na kraji pozemku. Rekreační park sestává z vícepatrových apartmánových domů a dřevěných rekreačních domů s vlastní zelenou plochou, zařízeny podle vkusu majitele. V červenci a srpnu se v osadě pořádají prázdninové programy pro děti společně s osadou Immenstaad (zahrnuto v ceně).
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Německu, Immenstaad:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známá rekreační obec přímo u jezera, 10 km od Meersburg, 20 km od Ueberlingen, 30 km od Lindau. V obci: obchody, potraviny, restaurace, krytý bazén. Pro svoji centrální polohu na severním břehu Bodamského jezera nabízí Immenstaad výlety k ostrovům Mainau a Reichenau, k vodopádu Schaffhausen, do Konstance a Revensburgu, nebo do sousedního Švýcarska.

informace pro letní ubytování

Pláž. Aquapark 'Aquastaad'. Plachtění, surfování, škola plachtění, kánoe, veslování. Tenis. Minigolf. Rajtování. Fitnessparcour. Rybaření (s povolením). Cyklistické cesty, půjčovna kol. Dětské hřiště.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme