• RSS Feed

Ubytování v Německu
v apartmánu Dieboldshof ★★★, Ichenheim

Německo, Černý les - Schwarzwald, Ichenheim

Ubytování v Německu, Ichenheim
Číslo objektu: DE7608.120.2

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 7.648,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 40 m2, útulné zařízení: zkosený obývací pokoj/jídelna, TV-satelit. 1x zkosený pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. K dispozici: vysoká stolička pro děti.
Ubytování v Německu, Ichenheim

Informace o domě (rezidenci)

Selský dvůr 'Dieboldshof'. Na kraji obce, 400 m od centra Ichenheim, 4 km od řeky. Společné: ovocná zahrada, louka k odpočinku. Zahradní sezení, dětské hřiště. K dispozici pouze pro Vás: gril. V domě: stolní tenis, ústřední topení, pračka (společné, extra), půjčovna jízdních kol. Parkovací místo u domu. Obchod, restaurace 300 m, pekárna 500 m, autobusová zastávka 50 m, nádraží 'Offenburg' 12 km, koupaliště 12 km, krytý bazén 12 km. Golfové hřiště (18 jamek) 15 km, tenis 400 m, jízdárna 1 km. Atrakce v blízkosti: Europapark 25 km, Vogtsbauernhöfe 35 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Pekárna 150 m. Cyklocesta Ortenau 300 m. Baggersee 2 km. Rýn 4 km. Dieboldshof je stále ještě aktivním statkem s malými zvíraty, tři rekreační byty jsou ve zvlástním, v roce 1795 postaveném příhradovém domě. Produkty z vlastní výroby (vejce, brambory, špek a salám) lze zakoupit na místě. Zdarma půjčovna jízdních kol.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Německu, Ichenheim:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Historická vesnice, na rovině, 40 km od Freiburg, 15 km od Offenburg, 20 km od Strasbourg. V obci: potraviny, restaurace, krytý bazén, 15 km. Další možnosti nákupu, 15 km. Ichenheim leží na okraji přírodní chráněné oblasti v rovině Rýna, mezi Schwarzwald a Vogesen. S citem restaurované příhradové domy určují vzhled místa.

informace pro letní ubytování

Jezero ke koupání, plážové zařízení, vhodné pro děti, 15 km od obce. Bazén vyhřívaný, 15 km. Turistické cesty. Cyklistické cesty. Zábavní park 'Europapark Rust' 25 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme