• RSS Feed

Ubytování v Německu
v rekreačním domě KNAUS Campingpark Hünfeld-Praforst ★★, Hünfeld

Německo, Hesenská vrchovina, Hünfeld

Ubytování v Německu, Hünfeld
Číslo objektu: DE6418.800.2

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 8.560,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový dům 65 m2, v přízemí, účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna. 1x pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x otevřený malý pokoj, 1x lůžko. Malá, otevřená kuchyně (trouba, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Plynové topení. Terasa. Zahradní nábytek. Jednolůžkový pokoj je otevřený do pokoje s pohovkou pro dva a je přístupný pouze přes něj, sprcha/WC, bojler 75 l. Celkem 5 dřevěných domů uprostřed lesa s velkým výskytem hub. 400 m od Knaus Campingpark, 2 golfová hřiště a restaurace 200 m. Společné travnaté plochy. Parkovací místo pro 1 auto. Mimino a malé dítě jako 6. osoba není možné.
Ubytování v Německu, Hünfeld

Informace o domě (rezidenci)

Rekreační středisko 'KNAUS Campingpark Hünfeld-Praforst'. Ve čtvrti Praforst, na kraji obce, 4 km od centra Hünfeld, klidná poloha. Společné: dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, herní místnost, možnosti nákupu, pračka, sušička (společné, extra). Donáška pečiva na vyžádání. Příjezd vede až k objektu (200 m přírodní cesta). Parkovací místo u domu. Supermarket 6 km, restaurace 200 m, autobusová zastávka 400 m, nádraží 'Hünfeld' 4 km, koupaliště 4 km, krytý bazén 4 km. Golfové hřiště (27 jamek) 250 m, tenis 4 km, jízdárna 3 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Procházkové, turistické a 3 nordic-walking trasy rovnou od parku. 3-hvězdičkový camping park o rozloze 3.7 ha se nachází přímo u rybníka Praforster Teich (4 nádrže s odchovem ryb, půjčovna lodí za poplatek, rybaření, neslouží ke koupání). 2 golfová hřiště (9 a 18 jamek), 250 m. Restaurace s kuchařem oceněným 3 hvězdičkami, 400 m. V parku: restaurace s venkovní terasou a TV, minigolf (extra), beachvolejbal, hřiště. Herna: stolní fotbal, stolní tenis, stavebnice Lego a lze ji využít jako společenskou místnost.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Německu, Hünfeld:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Před branami 'Hessisches Kegelspiel' lež malé město s 16'000 obyvatel, 16 km od Fulda, 26 km od Bad Hersfeld. V obci: obchody, restaurace, krytý bazén. Další možnosti nákupu a zábavy, 16 km. 'Hessisches Kegelspiel' je kopcovitá krajina posetá lesy, na severu středohoří 'Rhoen'. Možnost výletů: Hochrhoen s 'Berg der Flieger', Wasserkuppe, Milseburg, klášterní pivovar na Kreuzberg, muzejní města Tann (26 km) a Fladungen (40 km).

informace pro letní ubytování

Bazén. Golfové hřiště, Praforst 3 km. Turistické cesty. Cyklistické cesty. Dětské hřiště. Dobře připravené trasy pro Nordic-Walking.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme