• RSS Feed

Ubytování v Německu
v rekreačním domě Eve Resort und Spa ★★★★, Haren (Ems)

Německo, Emsland, Haren (Ems)

Ubytování v Německu, Haren (Ems)
Číslo objektu: DE4472.200.20

Ubytování pro 3 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 14.493,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový dům 72 do 76 m2: obývací pokoj/jídelna, kabelová TV. 1x pokoj, 1x lůžko. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyně (trouba, elektrický kávovar). Koupelna/sprcha/WC. Terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: telefon, vysoká stolička pro děti. Ubytování je v bungalovech nebo v jednotlivých domech na 2 podlažích.
Ubytování v Německu, Haren (Ems)

Informace o domě (rezidenci)

Pěkné rekreační středisko 'Eve Resort und Spa'. Na kraji obce, 2 km od centra Haren, klidná, slunná poloha, 1 km od jezera, v zeleni. Společné: pozemek s trávníkem. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, sauna, masáže (extra), wellness pro společné využití, ústřední topení, pračka, sušička (společné, extra). Úklid úklid bytu na vyžádání (extra). Snídaně a polopenze na vyžádání. Parkovací místo u domu. Obchod 1.5 km, potraviny 1.5 km, supermarket 1.5 km, restaurace 700 m, autobusová zastávka 500 m, nádraží 'Haren' 5 km, koupaliště 2 km, krytý bazén 2 km. Golfové hřiště (18 jamek) 10 m, tenis 2 km, jízdárna 2 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. Velké jezero ke koupání Dankern-Badesee s možnostmi provozování všech vodních sportů - 1 km. Celé rekreační zařízení je obklopeno vodními plochami, které je dělí od přímo přilehlého 18 jamkového gofového hřiště (veřejná škola golfu, sleva pro hosty). Vlastní půjčovna jízdních kol.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Německu, Haren (Ems):

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

3Státem uznané rekreačnkí místo na řece Ems, 12 km od německo-holandských hranic a 95 km od Baltského moré. Haren známé svojí tradicí námořnictví, dnes zde je 150 provozů námořní plavby a 50 vnitrozemských plavebních společností, které zde mají svůj domovský pístav. Pozoruhodné je museum namořnictví na kanále Haren-Ruetenbrock a museum mlýnů. Výletní možnosti do Emmen s jedním z nejnáročnějších zoologických zahrad Evropy, do Lethen s transrapidní-testovací cestou, do Meppen a Leer. Známá rekreační obec s 22'000 obyvatel, ve vnitrozemí, 15 km od Meppen, 45 km od Papenburg, 60 km od Leer. Veškeré služby v místě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme