• RSS Feed

Ubytování v Německu
v rekreačním domě Center Parcs Eifel ★★★, Gunderath

Německo, Eifel, Gunderath

Ubytování v Německu, Gunderath
Číslo objektu: DE5442.700.5

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 8.765,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový dům 75 do 84 m2 na 2 podlažích, v přízemí: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit. Vstup na terasu. 1x pokoj, 2x lůžko. Kuchyňský kout (mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: 2x zkosený pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. Terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: sejf (extra), vysoká stolička pro děti.
Ubytování v Německu, Gunderath

Informace o domě (rezidenci)

Rekreační obec, ideální pro pobyt s dětmi. 'Center Parcs Eifel'. Mimo obec, klidná poloha, v zeleni. Společné: krytý bazén vyhřívaný. Tenis (extra), dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, sauna, masáže, kuželková dráha, stolní tenis (vše extra), možnosti nákupu, ústřední topení, půjčovna jízdních kol. Snídaně a polopenze na vyžádání (extra). Centrální parkoviště. Golfové hřiště (18 jamek) 25 km. Atrakce v blízkosti: Nürburgring 15 km, Vulkan-Maare 20 km, Moseltal 30 km. Pozor prosím: Naložení a vyložení zavazadel u objektu možné. Fotografie domu je jen příkladem. Rekreační domy jsou seskupeny kolem centrální budovy se subtropickým bazénem 'Aqua Mundo' (zdarma) s tobogány, divokou řekou, dětskými a kojeneckými bazény. Je zde i centrum 'Market Dome' nabízející obchody, supermarket, butiky a různé restaurace lákající k nákupu a odpočinku. Kryté hřiště 'Baluba' a dětská hřiště v parku nabízí řadu aktivit. Minigolf, squash a badminton (vše za poplatek). Přímo u Nordic-Fitness-Parc s půjčovnou kol. Ideální výchozí bod na výlety po malebné krajině Vulkaneifel.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Německu, Gunderath:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Gunderath se nachází v centru oblasti Vulkaneifel. V nedalekém Geoparku můžete objevovat ohnivou minulost této oblasti. Výlety možné do Nürburgringu, na hrad Eltz (40 km) a na dobře známá místa podél řeky Moselle. Vhodná pro rodinou rekreaci vesnice, 17 km východně od Daun, 23 km jižně od Adenau (Nürburgring), 26 km severně od Cochem (Mosel). Uersfeld 3 km: potraviny, řeznictví, pekařství, banka. Gerolstein, 29 km. Koblenz, 55 km. Trier, 78 km. Doprava letadlem: letiště Hahn (HHN), 64 km, Köln (CGN), 92 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme