• RSS Feed

Ubytování v Německu
v rekreačním domě Zum Höft ★★★★, Gross Zicker - Rujána

Německo, Baltské moře, Gross Zicker - Rujána

Ubytování v Německu, Gross Zicker - Rujána
Číslo objektu: DE9098.300.2

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 20.486,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

5-pokojová polovina dvojdomku 140 m2 na 3 podlažích, v přízemí, komfortní a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna, krbová kamna a TV-satelit (plochá obrazovka), video a stereo přehrávač. Vstup na zahradu, na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Topení v podlaze. V horním patře: 2x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj s dvoulůžkem, koupelna/bidet/WC a TV-satelit. Sprcha/bidet/WC. V podkroví: 1x zkosený pokoj s dvoulůžkem, sprcha/WC. Terasa částéčně krytá. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, sušička, sauna, vysoká stolička pro děti, dřevo (zdarma). Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký dům. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Německu, Gross Zicker - Rujána

Informace o domě (rezidenci)

Gager 3 km od Gross-Zicker: Komfortní dvojdomek 'Zum Höft'. Na kraji obce, 300 m od centra Gager, 300 m od moře, 3 km plaz. V domě: sauna, ústřední topení, k dispozici jízdní kola (extra). Donáška pečiva na vyžádání. Parkovací místo (2 x) u domu. Potraviny, restaurace 300 m, nádraží 21 km, písečná pláž 3 km, koupaliště 14 km, krytý bazén 14 km. Golfové hřiště 31 km, jízdárna 6 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Německu, Gross Zicker - Rujána:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malá vesnice, na jihovýchodě ostrova, 22 km od Binz, 68 km od Stralsund, 133 km od Rostock. Veškeré služby, Göhren, 10 km. Potraviny, restaurace. Gross-Zicker na poloostrově 'Moenchgut', plně chráněná památka, většina domů s došky. Obec leží na Bodden (Watt) a je 2 km od kilometrových písčitých pláží. Pozoruhodný je malý rybářský přístav a starý vesnický kostel. Zajímavé výletní cíle: proslulý Kap Arkona, Binz s mostem, plážová promenáda a přírodní jeviště v Ralswiek se známými slavnostními hrami Störtebeker-Festspiele, pozoruhodný je výlet parní úzkokolejkou 'Rasender Roland' a krásné mořské lázně Rügen.

informace pro letní ubytování

Plachtění. Minigolf 10 km. Rajtování 5 km. Rybaření (s povolením). Půjčovna kol.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme