• RSS Feed

Ubytování v Německu
v apartmánu Sonnenkliff ★★★★, Gross Zicker - Rujána

Německo, Baltské moře, Gross Zicker - Rujána

Ubytování v Německu, Gross Zicker - Rujána
Číslo objektu: DE9098.150.4

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 13.657,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový byt 86 m2 na 2 podlažích v 1. patře, částéčně zkosený, komfortní a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna, krbová kamna, TV-satelit, stereo přehrávač a DVD. Vstup na balkon, jižní orientace. 1x pokoj s dvoulůžkem, rádio. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna/bidet/WC. V podkroví: 1x pokoj, 1x dvoulůžko (160 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj, 1x dvoulůžko (160 cm, v délce 200 cm), TV-satelit. Sprcha/WC. Balkónový nábytek. K dispozici: pračka, sušička, dřevo (zdarma). Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Soukromý vstup. K dispozici zdarma 2 parkovací místa. Na dotaz a po předchozí rezervaci možnost dalšího parkovacího místa za 2.00 EUR/den, ve vzdálenosti 300 m od objektu.
Ubytování v Německu, Gross Zicker - Rujána

Informace o domě (rezidenci)

Dvojdomek 'Sonnenkliff'. V obci, 500 m od moře, 2 km plaz. Společné: pěkná, udržovaná zahrada. Gril. V domě: ústřední topení, k dispozici jízdní kola (extra). Parkovací místo (omezený počet míst) u domu. Potraviny, restaurace 200 m, autobusová zastávka 300 m, nádraží 20 km, písečná pláž 2 km, koupaliště 13 km, krytý bazén 13 km, zátoka ke koupání 2 km. Golfové hřiště 30 km, jízdárna 5 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Německu, Gross Zicker - Rujána:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malá vesnice, na jihovýchodě ostrova, 22 km od Binz, 68 km od Stralsund, 133 km od Rostock. Veškeré služby, Göhren, 10 km. Potraviny, restaurace. Gross-Zicker na poloostrově 'Moenchgut', plně chráněná památka, většina domů s došky. Obec leží na Bodden (Watt) a je 2 km od kilometrových písčitých pláží. Pozoruhodný je malý rybářský přístav a starý vesnický kostel. Zajímavé výletní cíle: proslulý Kap Arkona, Binz s mostem, plážová promenáda a přírodní jeviště v Ralswiek se známými slavnostními hrami Störtebeker-Festspiele, pozoruhodný je výlet parní úzkokolejkou 'Rasender Roland' a krásné mořské lázně Rügen.

informace pro letní ubytování

Plachtění. Minigolf 10 km. Rajtování 5 km. Rybaření (s povolením). Půjčovna kol.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme