• RSS Feed

Ubytování v Německu
v rekreačním domě Boddenstrasse ★★★★, Gross Zicker - Rujána

Německo, Baltské moře, Gross Zicker - Rujána

Ubytování v Německu, Gross Zicker - Rujána
Číslo objektu: DE9098.100.2

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 12.475,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový řadový dům 78 m2 na 3 podlažích, v přízemí: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit, video, CD a stereo přehrávač. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem. Sprcha/WC. V podkroví: 1x zkosený pokoj, 1x lůžko. 1x zkosený pokoj s dvoulůžkem. Terasa, zahrada. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, sušička, vysoká stolička pro děti. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. K dispozici 1 bezplatné parkovací místo pro osobní vůz, na přání a po předběžné objednávce jsou možná další parkovací místa, každé za Euro 2,-/den.
Ubytování v Německu, Gross Zicker - Rujána

Informace o domě (rezidenci)

Řadový dům 'Boddenstrasse'. Na kraji obce, 500 m od moře, 2 km plaz. V domě: ústřední topení, k dispozici jízdní kola (extra). Parkovací místo u domu. Potraviny 800 m, restaurace 50 m, autobusová zastávka 500 m, nádraží 20 km, písečná pláž 2 km, koupaliště 13 km, krytý bazén 13 km, zátoka ke koupání 2 km. Golfové hřiště 30 km, jízdárna 5 km. Všech sedm řadových doškovych domů je hodnotně vybaveno a vnitřní zařízení sladěno až do detailů, každý dům má nejméně 109 cm TV obrazovku v obytné jídelně a další SAT-TV (72 cm) v jedné z ložnic, stejně jako dvojetý plážový koš venku. K pronajmutí jízdní kola.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Německu, Gross Zicker - Rujána:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malá vesnice, na jihovýchodě ostrova, 22 km od Binz, 68 km od Stralsund, 133 km od Rostock. Veškeré služby, Göhren, 10 km. Potraviny, restaurace. Gross-Zicker na poloostrově 'Moenchgut', plně chráněná památka, většina domů s došky. Obec leží na Bodden (Watt) a je 2 km od kilometrových písčitých pláží. Pozoruhodný je malý rybářský přístav a starý vesnický kostel. Zajímavé výletní cíle: proslulý Kap Arkona, Binz s mostem, plážová promenáda a přírodní jeviště v Ralswiek se známými slavnostními hrami Störtebeker-Festspiele, pozoruhodný je výlet parní úzkokolejkou 'Rasender Roland' a krásné mořské lázně Rügen.

informace pro letní ubytování

Plachtění. Minigolf 10 km. Rajtování 5 km. Rybaření (s povolením). Půjčovna kol.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme