• RSS Feed

Ubytování v Německu
v apartmánu Frömelt ★★★, Grömitz

Německo, Baltské moře, Grömitz

Ubytování v Německu, Grömitz
Číslo objektu: DE2433.204.1

Ubytování pro 3 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 9.173,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 38 m2, v přízemí: obývací pokoj, 1x pohovka a TV-satelit. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar), jídelní stůl. Sprcha/WC. Parkování. Pozor prosím: soukromý vstup.
Ubytování v Německu, Grömitz

Informace o domě (rezidenci)

Dvougenerační dům 'Frömelt'. 500 m od centra Grömitz, na kraji obce, klidná poloha ve svahu, 2 km od moře, 2 km plaz. Společné: zahrada, louka k odpočinku. Zahradní sezení, terasa, zahradní nábytek. V domě: ústřední topení. Obchod 500 m, restaurace 200 m, nádraží 'Neustadt' 12 km. Golfové hřiště 200 m, tenis 2 km. Zoo ochočených zvířat 200 m. Společné pískoviště pro malé děti.>Ideální pro spřátelené rodiny, protože rekrační-dům DE2433.207.1 je na stejném pozemku.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Německu, Grömitz:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známé letovisko přímo u moře, 12 km od Neustadt/Holstein, 25 km od Oldenburg, 47 km od Lübeck. Veškeré služby v místě. Diskotéka, sauna, solárium, léčebné kúry, masáže. K tomu: lékárna, lékař. Další možnosti. Léčebné lázně Groemitz má co nabídnout. 3 km plážové promenády s přes 20 uměleckými díly, harmonicky založená zahrada a zóna klidu, pouze něco z toho.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž, délka 8 km, plážové zařízení, vhodné pro děti. Bazén. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění. Tenis, golfové hřiště 18 jamek. Rajtování. Dětské hřiště, zábavní park 'Hansa Park' 22 km. V zoologické zahradě v Groemitz 'Arche Noah' je k vidění mnoho exotických i domácích zvířat.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme