• RSS Feed

Ubytování v Německu
v apartmánu Witte ★★★, Gellershausen

Německo, Hesenská vrchovina, Gellershausen

Ubytování v Německu, Gellershausen
Číslo objektu: DE3593.100.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 6.829,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 100 m2 v 1. patře: obývací pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit a rádio. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). WC zvlášť, koupelna/sprcha/WC. Pěkný výhled do údolí. Na chodbě sezení a jídelní prostor.
Ubytování v Německu, Gellershausen

Informace o domě (rezidenci)

Třígenerační dům 'Witte'. V obci Gellershausen, na kraji obce, klidná, slunná poloha ve svahu, přímo u lesa, ve slepé ulici. Společné: pozemek s trávníkem. Zahradní nábytek, gril. V domě: ústřední topení. Veřejné parkoviště na ulici. Obchod 3 km, restaurace 3 km, autobusová zastávka 250 m, nádraží 'Bad Wildungen' 11 km, koupaliště 7 km, krytý bazén 7 km. Golfové hřiště 10 km, tenis 8 km, jízdárna 6 km, lanová dráha 10 km, vlek 30 km, lyžařská škola 30 km, běžkařské stopy 30 km, kluziště 8 km. Atrakce v blízkosti: Nationalpark 1 km. Známá jezera v okolí: Ederstausee mit Badestrand 10 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Parkovací možnosti na ulici. Pohostinství 250m. Národní park 'Kellerwald-Edersee' 3 km. Přehrada Ederstausee se všemi druhy vodních sportů a pláží ke koupání 10 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Německu, Gellershausen:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malá vesnice s 520 obyvatel, v údolí, 11 km od Bad Wildungen, 25 km od Frankenberg, 55 km od Winterberg. Veškeré služby, Bad Wildungen. Gellershausen je místní část obce Edertal v národním parku 'Kellerwald-Edersee', pouze 10 km od známého eldoráda vodních sportů 'Edersee' (jedna z největšich přehrad Evropy s 69 km délky pobřeží), ploché pláže ke koupání, rozlehlé rekreační louky, školy surfingu, plachtění a vodního lyžování a také vysoká kvalita vody a rozmanitost ryb nenechají žádného sportovně aktivního člověka zahálet. Výletní možnosti k elektrarně v Hemfurth, k letní saňkařské dráze v Nieder-Werbe, k 85 ha divokému parku Edersee, nebo do Waldeck se zámkem.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Winterberg, 55 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme