• RSS Feed

Ubytování v Německu
v apartmánu Historische Sägemühle ★★★★, Furtwangen

Německo, Černý les - Schwarzwald, Furtwangen

Ubytování v Německu, Furtwangen
Číslo objektu: DE7743.100.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 17.245,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 106 m2, v podkroví, útulné zařízení: zkosený velký obývací pokoj/jídelna, TV-satelit, stereo přehrávač a DVD. 1x zkosený pokoj s dvoulůžkem. 1x zkosený pokoj, 2x lůžko. Zkosená, otevřená galerie, 1 x 2 lůžka nad sebou. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). WC zvlášť, vana/sprcha/bidet/WC. Zahradní sezení. K dispozici: pračka, telefon, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: soukromý vstup. Otevřená galerie v oblasti dvoulůžkového pokoje. Apartmán se nachází v bývalé stodole domu. Maximální kapacita je 4 dospělí a 2 děti.
Ubytování v Německu, Furtwangen

Informace o domě (rezidenci)

Neukirch 6 km od Furtwangen: Památkově chraněný originální dům Eindachhof-Schwaldhaus, bývalý mlýn a pekárna, zrestaurovaný při zachování původního charakteru a přestavěný historický statek 'Historische Sägemühle', rok výstavby 1652. Mimo obec, 1 km od centra Neukirch, samostatně stojící poloha, přímo u lesa. Společné: pozemek 3'500 m2, zahrada, louka k odpočinku. V domě: ústřední topení. Parkovací místo u domu. Supermarket 6 km, obchodní centrum 6 km, restaurace 1 km, pekárna 1 km, autobusová zastávka 1 km, nádraží 'Triberg' 20 km, koupaliště 6 km, krytý bazén 18 km. Tenis 6 km, tenisová hala 6 km, jízdárna 6 km, vlek 6 km, běžkařské stopy 1 km. Atrakce v blízkosti: Uhrenmuseum Furtwangen 7 km, Kloster St. Peter 20 km, Triberger Wasserfälle 35 km, Freilichtmuseum Vogtsbauernhöfe 35 km, Altstadt Freiburg 50 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Schonach 20 km, Feldberg 40 km. Známá jezera v okolí: Titisee 20 km. Turistické oblasti Hochschwarzwald 12 km, Ravennaschlucht 20 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Leží v romantické a pradávném Hexenloch, v blízkosti se nacháži Hexenloch-mlýn a vodní kolo, pozemek s lesem, loukami a potokem s malým vodopádem - ráj pro hry dětí.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Německu, Furtwangen:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 850 - 1'150 m n.m.
Furtwangen - město hodin je v Badensko-Wuertenbersku nejvýše položen Město s 10'000 obyvatel, 20 km od Triberg, 50 km od Freiburg, 85 km od Radolfzell. V obci: supermarket, obchody, řeznictví, pekařství. Další možnosti nákupu, 15 km. Doprava letadlem: letiště Zürich (ZRH), 120 km. Pozoruhodné je německé museum hodin, romanticky polozený mlýn (Hexenlochmuehle), pramen Dunaje a vyhlídková hora 'Brend'. Výletní možnosti k jezerům Schluchsee a Titisee, do Feldberg, do Hinterzarten a Freiburg, ale také do Francie, Rakouska a Švýcarska.

informace pro letní ubytování

Bazén vyhřívaný. Aquapark 'Badeparadies Schwarzwald', 28 km. Tenis. Rajtování. Rybaření (s povolením). Turistické cesty. Cesty pro túry na horském kole. Zábavní park 'Europapark Rust' 70 km.

informace pro zimní ubytování

2x vleky. Lyžařská škola, škola snowboardingu. Bežkařské tratě celkem v délce 17 km, lyžařské turistické trasy, zimní turistické cesty. Tenisová hala.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme