• RSS Feed

Ubytování v Německu
v rekreačním domě Ferienpark Extertal ★★★, Extertal

Německo, Veserská vrchovina, Extertal

Ubytování v Německu, Extertal
Číslo objektu: DE4923.110.1

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 7.199,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojová polovina dvojdomku 70 m2 na 2 podlažích, v přízemí, útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, krbová kamna, TV-satelit, rádio a CD. Vstup na zahradu, na terasu. 1x pokoj, 1x dvoulůžko (140 cm). Kuchyňský kout (trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/sprcha/WC. V horním patře: 1x zkosený pokoj, bez skříně, 1x lůžko. 1x zkosený pokoj s dvoulůžkem, bez skříně. E-topení. Malá zahrada. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: sauna, vysoká stolička pro děti, dřevo (extra). Maximálně 2 domácí zvířata (psi) povolena. Šatní skříň společná pro jednolůžkový a dvoulůžkový pokoj stojí na malé chodbě v horním patře. Obývací pokoj/jídelna s podlahovým topením. Koupelna s podlahovým topením a přístupem do sauny. Přístup k rekreačnímu domu přes venkovní schodiště (přímo u lesa). 1 vyhrazené parkovací místo nad domem (před schody). Možnost využití atrakcí v zábavním parku Extertal (fotbalové hřiště, mini golf) za poplatek.
Ubytování v Německu, Extertal

Informace o domě (rezidenci)

Rott 7 km od Bösingfeld: Procházky a turistické cestičky z rekreačního parku. Doktarsee jezero 12km. Rekreační park je na okraji přírodní rezervace. K sdílení možno používat: zahradní šachy, plážový volejbal, tvrdý kurt (basketbal, fotbal) a minigolf (extra). Ve švédském stylu postavené z dřevěných trámů horské chaty, které jsou individuálně vybaveny podle vlastníkovy chutě. Rekreační obec 'Ferienpark Extertal'. Mimo obec, klidná, slunná poloha, přímo u lesa. Parkovací místo. Obchod 7 km, potraviny 7 km, supermarket 7 km, restaurace 7 km, autobusová zastávka 200 m, nádraží 'Rinteln' 11 km, koupaliště 10 km, krytý bazén 10 km. Golfové hřiště (18 jamek) 19 km, jízdárna 15 km. Známá jezera v okolí: Doktorsee 12 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Německu, Extertal:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známé rekreační středisko, 17 km od Rinteln, 20 km od Hameln, 20 km od Lemgo. Extertal je sloučení více obcí s hlavním místem Bösingfeld a je téměr identické s oblastí ve které se stéká Exter se svými přítoky. Výletní možnosti do Bückeburg se zámkem a museem vrtulníků, k odpočinkovému centru přehrady Emmerstausee, do lázní Bad Pyrmont a Salzuflen, do Minden a Detmold, stejně jako do města krysaře Hameln nebo do Bielefeldu a Hannoveru.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme