• RSS Feed

Ubytování v Německu
v apartmánu Fürderer ★★★, Eisenbach

Německo, Černý les - Schwarzwald, Eisenbach

Ubytování v Německu, Eisenbach
Číslo objektu: DE7821.170.2

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 6.695,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojový byt 33 m2, v patře: 1x pokoj s dvoulůžkem. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, elektrický kávovar), TV-satelit, rádio a CD. Sprcha/WC. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Maximálně 2 domácí zvířata (psi) povolena.
Ubytování v Německu, Eisenbach

Informace o domě (rezidenci)

Třígenerační dům 'Fürderer', obklopen loukami a poli. Ve čtvrti Oberbränd, na kraji obce, 5 km od centra Eisenbach, klidná poloha, 5 km od jezera. Společné: louka k odpočinku. Gril, dětské hřiště (skluzavka, houpačka, pískoviště). V domě: ústřední topení. Donáška pečiva a donáška nápojů na vyžádání. Možnost zajištění nákupů před příjezdem. Parkovací místo u domu. Potraviny 1 km, restaurace, autobusová zastávka 200 m, nádraží 'Titisee-Neustadt' 9 km, koupaliště 8 km, jezero ke koupání 5 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Německu, Eisenbach:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 950 - 1'067 m n.m.
S kartou Konus, která je součástí turistické daně, můžete použít všechny autobusy a vlaky v síti partnerských organizací bezplatně a navštívit Černý les. Malé, útulné lázně pro léčbu dýchacích cest, 7 km od Titisee-Neustadt, 20 km od Donaueschingen, 30 km od Villingen-Schwenningen. V obci: obchody, restaurace. Další možnosti nákupu a zábavy, 7 km.

informace pro letní ubytování

Aquapark 'Badeparadies Schwarzwald', 12 km. Tenis. Minigolf. Rybaření. Turistické cesty. Cyklistické cesty. Zábavní park 'Europapark Rust' 80 km.

informace pro zimní ubytování

2x vleky. Bežkařské tratě v místě v délce 20 km. Feldbergregion 25 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme