• RSS Feed

Ubytování v Německu
v rekreačním domě Cuxland Ferienpark ★★★, Dorum

Německo, Severní moře, Dorum

Ubytování v Německu, Dorum
Číslo objektu: DE2853.100.8

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 5.765,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový dům 68 m2 na 2 podlažích, v přízemí: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit. Kuchyňský kout (trouba, elektrický kávovar). Sprcha/WC. V horním patře: 2x zkosený pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. E-topení. Terasa. Zahradní nábytek, odkládací místnost. K dispozici: telefon, vysoká stolička pro děti. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. 2 volně umístitelné přistýlky (rekreační domy jsou vhodné pro 4-6 osob). Přípitek na přivítanou, transport (po předchozí domluvě) pro příjezd a odjezd z a na nádraží Dorum, 1 hodina tenisu, sauna nebo minigof na týdenní pobyt v ceně. Na přání je zdarma možné přichystat (1x na pobyt, po předchozí domluvě) dětská vanička, dětská ohrádka, vozík, pojistky zásuvek a kočárek. Akce pro mladé rodiny: dětská postýlka a vysoká židlička jsou v ceně pronájmu (nutno předchozí rezervace) při příjezdu již nachystáno v rekreačním domě.
Ubytování v Německu, Dorum

Informace o domě (rezidenci)

Rekreační středisko, ideální pro pobyt s dětmi. 'Cuxland Ferienpark'. Ve čtvrti Neufeld 6 km od centra Dorum, 800 m od moře, 800 m plaz. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, sauna (extra), možnosti nákupu, butik, pračka, sušička (společné, extra), k dispozici jízdní kola (extra). Snídaně na vyžádání (extra). Parkovací místo. Nádraží 'Dorum' 6 km, travnatá pláž 800 m. Golfové hřiště 12 km, jízdárna 8 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. Všechny domy/apartmány jsou individuálně zařízeny. Moderní rekreační zařízení, které je přímo za hrází, disponuje nákupní pasáží 'Cuxland-Deichpassage' , klubem pro mládež 'Coole Krabbe', restaurací, pivnicí, plážovým butikem a trhem s potravinami. V hotelu Cuxland se k dispozici recepce, restaurace a obchod se suvenýry. Aktivity pro děti a pro volný čas (některé za poplatek): stolní fotbal, šipky, vzdušný hokej, stolní tenis, hradí domek pro děti přímo na hrázi, animátorské programy, řemeslné a hrací koutky, dětská diskotéka, půjčovna kol a výlety do národního parku Wattenmeer. Rekreační apartmány jsou individuálně zařízené podle jedinečného vkusu majitele. Snídaňový bufet za EUR 7.90/dospělý/den, EUR 4.90/dítě (3-9 let)/den.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Německu, Dorum:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Rekreační obec 6 km od moře, 20 km severně od Bremerhaven, 30 km jižně od Cuxhaven, 90 km od Wilhelmshaven. V obci: obchody, léčebné kúry, 6 km. Za vidění stojí 6 km vzdálená část obce Neuefeld, přímo u moře s malebnným přístavem jednostěžních lodí, vyhřívaným otevřeným bazénem s vlnobitím a kilometr dlouhou travnatou pláží (pronájem plážových košů).

informace pro letní ubytování

Vodní sporty - Neuefeld. Bazén vyhřívaný. Plachtění, surfování. Golfové hřiště 12 km. Turistické cesty. Cyklistické cesty.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme