• RSS Feed

Ubytování v Německu
v apartmánu Dühringshof ★★, Dornumersiel

Německo, Severní moře, Dornumersiel

Ubytování v Německu, Dornumersiel
Číslo objektu: DE2988.200.12

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 6.882,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 50 m2, v podkroví, účelné zařízení: obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 200 cm), TV-satelit a stereo přehrávač. 1x pokoj, 1x dvoulůžko (140 cm, v délce 200 cm). Kuchyně (trouba, elektrický kávovar), jídelní stůl. Koupelna/sprcha/WC. Odkládací místnost. K dispozici: vysoká stolička pro děti. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Německu, Dornumersiel

Informace o domě (rezidenci)

Památkově chráněn vila 'Dühringshof', z 19. století. Ve čtvrti Donumergrode 1 km od centra Dornumersiel, 2 km od moře, 2 km plaz. Společné: velká, udržovaná zahrada 5'000 m2. Terasa, zahradní nábytek, gril. V domě: telefonní budka, ústřední topení, pračka, sušička (společné, extra). Parkovací místo u domu. Potraviny 1 km, restaurace 1 km, kavárna 100 m, nádraží 'Norden' 25 km, písečná pláž 2 km, koupaliště 1 km. Golfové hřiště 46 km, jízdárna 1 km. Pozor prosím: auto doporučeno. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Německu, Dornumersiel:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známé letovisko přímo u moře, 29 km od Aurich, 55 km od Emden, 60 km od Wilhelmshaven. V obci: supermarket, obchody, pekařství, pošta, banka, restaurace, muzeum, pamětihodnosti, léčebné kúry, masáže. S lázeňskou kartou obdržíte volný vstup do rodinného a volnočasového centra 'Sturmfrei' v Nessmersiel a do bazénu s mořskou vodou v Dornumersiel. Možnost výletů na ostrov Helgoland a Baltrum, do Nizozemí (110 km) a do Norddeich (24 km), kde sídlí naše místní Interhome-servisní kancelář, v které si můžete zarezervovat lístky na různé aktivity a použít internet (zdarma).

informace pro letní ubytování

Písečná pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Bazén s mořskou vodou, vyhřívaný. Sportovní přístav. Plachtění, surfování. Tenis. Minigolf. Rajtování. Rybaření. Turistické cesty. Cyklistické cesty, půjčovna kol. Dětské hřiště.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme