• RSS Feed

Ubytování v Německu
v apartmánu Norderney ★★★, Dornumersiel

Německo, Severní moře, Dornumersiel

Ubytování v Německu, Dornumersiel
Číslo objektu: DE2988.120.1

Ubytování pro 3 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 5.716,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 35 m2 v 1. patře, vkusné a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka, digitální TV, plochá obrazovka a rádio. Vstup na balkon. 1x pokoj, 2x lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Velký balkon 10 m2. Balkónový nábytek. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Ubytování v Německu, Dornumersiel

Informace o domě (rezidenci)

Bytový dům 'Norderney'. Na kraji obce, 400 m od centra Dornumersiel, 1.6 km od moře, 1.6 km plaz, ve slepé ulici. V domě: odkládací místnost na kola, ústřední topení. Parkovací místo u domu. Supermarket 400 m, restaurace, kavárna 300 m, autobusová zastávka 400 m, nádraží 'Norden' 25 km, písečná pláž 1.6 km, koupaliště 1.5 km, krytý bazén 8 km. Golfové hřiště (9 jamek) 23 km, jízdárna 2 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Německu, Dornumersiel:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známé letovisko přímo u moře, 29 km od Aurich, 55 km od Emden, 60 km od Wilhelmshaven. V obci: supermarket, obchody, pekařství, pošta, banka, restaurace, muzeum, pamětihodnosti, léčebné kúry, masáže. S lázeňskou kartou obdržíte volný vstup do rodinného a volnočasového centra 'Sturmfrei' v Nessmersiel a do bazénu s mořskou vodou v Dornumersiel. Možnost výletů na ostrov Helgoland a Baltrum, do Nizozemí (110 km) a do Norddeich (24 km), kde sídlí naše místní Interhome-servisní kancelář, v které si můžete zarezervovat lístky na různé aktivity a použít internet (zdarma).

informace pro letní ubytování

Písečná pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Bazén s mořskou vodou, vyhřívaný. Sportovní přístav. Plachtění, surfování. Tenis. Minigolf. Rajtování. Rybaření. Turistické cesty. Cyklistické cesty, půjčovna kol. Dětské hřiště.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme