• RSS Feed

Ubytování v Německu
v apartmánu Gästehaus Alte Schule ★★★, Dargun

Německo, Meklenburská jezerní plošina, Dargun

Ubytování v Německu, Dargun
Číslo objektu: DE9210.100.5

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 7.785,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 48 m2, v přízemí: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit. 1x pokoj, 1x lůžko a 1x místo ke spaní. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (trouba, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 2 domácí zvířata (psi) povolena. Soukromý vstup.
Ubytování v Německu, Dargun

Informace o domě (rezidenci)

Barlin 3 km od Dargun: Ideální pro nadšence jízdy na koni a milolvníky přírody malé rekreační středisko 'Gästehaus Alte Schule'. Na kraji obce, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 3 km od jezera, 3 km plaz, ve slepé ulici, v zeleni. Společné: zahrada, louka k odpočinku, bazén (8 x 4 m, 15.05.-15.09.). Ping-pong, terasa (300 m2), zahradní nábytek, gril, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: společenská místnost, sauna (extra), ústřední topení, pračka, sušička (společné, extra). Parkovací místo u domu. Obchod 3 km, potraviny 3 km, restaurace 3 km, autobusová zastávka 50 m, nádraží 'Demmin' 10 km, písečná pláž 3 km, zátoka ke koupání 6 km. Golfové hřiště 15 km, tenis 3 km, jízdárna 200 m. Známá jezera v okolí: Klostersee 3 km, Kummerower See 6 km. Pozor prosím: auto doporučeno. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Jezera Klostersee 3 km, Kummerowersee 6 km. V majitelem provozované moderní jízdarně (člen FN), 200 m, jsou na přání a po předběžném nahlášení pořádány hodiny výuky jezdectví (děti i dospělí, samostatné hodiny, nebo Longe) a je možné zde za poplatek umístit vlastní koně.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Německu, Dargun:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Historické, idylické město, 10 km od Demmin, 60 km od Rostock, 70 km od Stralsund. Veškeré služby v místě. Muzeum, pamětihodnosti. Další možnosti nákupu a zábavy, 10 km. Dargun leží na severním okraji mezi národním parkem Meklenburgische Schweiz (Meklenburské Švýcarsko) a jezerem Kummerower See. Důležitosti nabylo toto rekreačni´ středisko roku 1172 založením cisterciánského kláštera s klášterním kostelem.

informace pro letní ubytování

Vodní sporty - Kummerower See/Klostersee. Plachtění, kánoe, veslování. Tenis. Rajtování. Rybaření (s povolením). Meklenburská jezera a řeky patří v Německu k na druhy ryb nejbohatším lovným vodám. Vedle orlů (jezerní, rybí a křiklaví) mají zde svůj životní prostor take čápi, jestřábi a bobři.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme