• RSS Feed

Ubytování v Německu
v rekreačním domě Ostsee Resort Damp ★★★, Damp

Německo, Baltské moře, Damp

Ubytování v Německu, Damp
Číslo objektu: DE2335.100.76

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 21.098,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový řadový dům 80 m2 na 2 podlažích, v přízemí: obývací pokoj/jídelna, krbová kamna a TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj s dvoulůžkem. Vstup na balkon. Sprcha/WC. Balkon, jižní orientace, terasa. Zahradní nábytek. Pozor prosím: nekuřácký dům. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Německu, Damp

Informace o domě (rezidenci)

Rekreační středisko 'Ostsee Resort Damp'. 100 m od moře. Společné: krytý bazén vyhřívaný (extra). Dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bistro, přístup na internet, sauna, fitness (vše extra), wellness pro společné využití, kuželková dráha (extra), možnosti nákupu, výtah, ústřední topení, půjčovna jízdních kol. Snídaně a polopenze na vyžádání (extra). Centrální parkoviště. Sportovní přístav 200 m, minigolf 300 m, sportovní centrum 500 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Německu, Damp:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Vhodné pro rodinou rekreaci rekreační středisko přímo u moře, 23 km od Eckernförde, 60 km od Flensburg, 50 km od Kiel. V obci: supermarket, obchody, pekařství, restaurace, krytý bazén. Oblíbený rekreační areál se nachází přímo na 3,5 km dlouhé písečné pláže s množstvím rekreačních aktivit a zábavy. Doporučujeme výlet do Flensburgu a Eckernförde, dále k známému vodnímu hradu v Glücksburg (57 km) nebo do Kappeln (17 km) s největšími větrnými mlýny ve Schleswig-Holstein.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž, délka 3.5 km. Plachtění, surfování, vodní lyžování. Tenis, squash. Minigolf. Rajtování. Dětské hřiště.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme