• RSS Feed

Ubytování v Německu
v apartmánu Hotel zum Walde ★★★, Cáchy/Aachen

Německo, Eifel, Cáchy/Aachen

Ubytování v Německu, Cáchy/Aachen
Číslo objektu: DE5100.100.20

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 13.392,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojový byt 50 m2 v 2. patře: zkosený obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, 1x dvoulůžko a kabelová TV. Kuchyňský kout (2 plotýnky, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Odkládací místnost. K dispozici: telefon, vysoká stolička pro děti. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Německu, Cáchy/Aachen

Informace o domě (rezidenci)

Zweifall 15 km od Aachen: Moderní, útulné rekreační středisko 'Hotel zum Walde'. Na kraji obce, 8 km od centra Stolberg, klidná, slunná, vyvýšená poloha ve svahu, přímo u lesa. Společné: louka k odpočinku, krytý bazén vyhřívaný (10 x 5 m). V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, snídaňová místnost, sauna (extra), fitness (extra), masáže (extra), kuželková dráha (extra), herní místnost, ústřední topení, půjčovna jízdních kol. Snídaně na vyžádání. Parkovací místo u domu. Supermarket 2 km, pekárna, autobusová zastávka 200 m, nádraží 'Stolberg' 12 km, koupaliště 15 km. Tenis 10 km, jízdárna 8 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. Turistické a cyklistické cesty od domu. Ve vesnickém stylu zřízené rekreační zařízení se 4 vždy 50 m od sebe vzdálenými budovami (hotel a 3 bytové domy). V hotelu (obrázek v katalogu) jsou hala s krbem, wellness s kosmetickým studiem, vnitřní dvůr s pivní zahradou a různé prostory pro semináře. Krytý bazén s bistrem u bazénu se sezením je denně rezervovaný od 10 - 12 hod a od 20 hod pouze pro nudisty (mimo tuto dobu je koupání bez plavek také povoleno).
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Německu, Cáchy/Aachen:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známé město s 250'000 obyvatel, centrálni, dopravně výhodná poloha, 65 km od Mönchengladbach, 70 km od Köln, 80 km od Düsseldorf. Veškeré služby v místě. Kasino, večerní zábava, termální koupaliště, léčebné kúry. Aachen, nejzápadnější velkoměsto Německa a historicky jedno z nejdůležitějších měst Evropy, blízko holandských a dánských hranic v lesy obklopeném údolním kotl a s výběžky do Eifel a Arden.

informace pro letní ubytování

Aachen nabízí možnosti všech sportů moderního města.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme