• RSS Feed

Ubytování v Německu
v apartmánu Plankl ★★★★, Breitenbrunn

Německo, Bavorský les, Breitenbrunn

Ubytování v Německu, Breitenbrunn
Číslo objektu: DE8431.200.2

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 8.732,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 100 m2, v podkroví, částéčně zkosený: obývací pokoj/jídelna, krbová kamna, TV-satelit, stereo přehrávač a DVD. Vstup na balkon. 2x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC, WC zvlášť. Balkon 10 m2. Odkládací místnost. Velmi pěkný výhled na město. K dispozici: sauna (extra), dřevo (extra). Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Německu, Breitenbrunn

Informace o domě (rezidenci)

Útulný bytový dům 'Plankl'. Nad Breitenbrunn, 100 m od centra. V domě: ústřední topení, pračka, sušička (společné, extra). Parkovací místo u domu. Supermarket, restaurace 500 m, pekárna, autobusová zastávka 100 m, nádraží 'Parsberg' 14 km, koupaliště 500 m, krytý bazén 14 km. Golfové hřiště 17 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Německu, Breitenbrunn:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Relaxační oblast Breitenbrunn se nachází v regionu Oberplatz, ve Wissinger Laber, uprostřed největšího přírodního parku v Německu Altmühltal. Symbolem oblasti je poutní kostel s horkým pramenem, který se nachází na skalnatém útesu Saint Sebastian. V Breitenbrunn, kde se setkávají tři údolí je ráj pro běžkaře, je tam také rahrady divokých růží a v Waldlehrpfad a Wasserbuffelweg vede údolím turistická stezka. Doporučujem návštěvu zříceninu hradu Breitenegg, dnes známý pod názvem Breitenbrunn. Na konci 16. století měl hrad 5 brán, z nichž hlavní brána u vchodu do zříceniny se zachovala do dnes. Idylická rekreační obec, 20 km od Beilngries, 50 km od Ingolstadt, 60 km od Regensburg. V obci: supermarket, obchody, řeznictví, pekařství, banka, restaurace, pamětihodnosti. K tomu: lékárna, lékař.

informace pro letní ubytování

Bazén vyhřívaný. Minigolf. Rajtování. Rybaření (s povolením).
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme