• RSS Feed

Ubytování v Německu
v rekreačním domě Center Parcs Bispinger Heide ★★★, Bispingen

Německo, Lüneburger Heide, Bispingen

Ubytování v Německu, Bispingen
Číslo objektu: DE3045.700.9

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 15.696,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový bungalov 63 m2: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb a kabelová TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. 1x pokoj, 2x lůžko, kabelová TV a rádio. Kuchyňský kout (myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC, WC zvlášť. Terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: sejf, vysoká stolička pro děti.
Ubytování v Německu, Bispingen

Informace o domě (rezidenci)

Velká rekreační obec 'Center Parcs Bispinger Heide'. Mimo obec, klidná poloha, v zeleni. Společné: krytý bazén vyhřívaný. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, sauna, masáže, solárium, wellness (vše extra), biliár, ústřední topení, půjčovna jízdních kol. K dispozici: bowling (extra). Donáška pečiva, snídaně a polopenze na vyžádání (extra). Centrální parkoviště. Pozor prosím: rekreační komplex bez možnosti vjezdu automobilů. Naložení a vyložení zavazadel u objektu možné. Fotografie domu je jen příkladem. Rekreační komplex disponuje subtropickým bazénem 'Aqua Mundo' (zdarma) s vlnobitím, skluzavkami, divokou řekou a dětským bazeném 'Drachenfels'. Dále wellness centrum 'Nature Spa ' (za poplatek) s kosmetikou, masážemi a saunami. Zastřešený 'Market Dome' s několika restauracemi, obchody, herním světem 'Baluba', domem her a dětským programem 'Wannabe'. Sportovní hala (badminton, stolní tenis, horolezectví), fitness stezka (Trimm-Dich-Pfad), lukostřelba, minigolf, lezecká stěna, různé extrémní sporty (slaňování), obří houpačka, půjčovna jízdních kol, šlapadel a loděk. Některé služby nejsou zahrnuty v ceně.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Německu, Bispingen:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Idylická rekreační obec, na jihu regionu, 60 km jižně od Hamburg, 100 km severně od Hannover. V obci: supermarket, obchody, řeznictví, pekařství, krytý bazén, wellness-centrum, sauna, solárium. Přírodní park Lüneburg Heide není jen sezónní atrakce v srpnu a září, kdy kvetou vřesoviště. Idylická vesnička Wilsede a malebné údolí 'Totengrund' stojí také za vidění . Objevujte jedinečnou krajinu po 700 km turistických a 300 km jezdeckých stezkách. Návštěva přírodního parku je možná po určených stezkách pěšky, na kole, na koni nebo s kočárem.

informace pro letní ubytování

Jezero ke koupání. Bazén. Turistické cesty. Cyklistické cesty. Zábavní park 'Heide Park Soltau' 20 km. Moderní lyžařská hala 'SnowDome' s 23.000 m² sněhové plochy, dráha pro motokáry a čtyřkolky, lezecká lanová dráha a obora s dravci.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme