• RSS Feed

Ubytování v Německu
v apartmánu Ringbahnstrasse ★★★, Berlín

Německo, Brandenbursko, Berlín

Ubytování v Německu, Berlín
Číslo objektu: DE1000.805.1

Ubytování pro 10 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 40.164,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

5-pokojový byt 174 m2 v 3. patře, vkusné a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, kabelová TV, rádio, CD a DVD. 4x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar). Sprcha/WC, koupelna/sprcha/WC. Pěkný výhled na město. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Německu, Berlín

Informace o domě (rezidenci)

Vícegenerační dům 'Ringbahnstrasse'. 5 km od centra, v okrsku Tempelhof, 5 km od jezera. V domě: výtah, ústřední topení. Veřejné parkoviště na ulici. Supermarket 1 km, restaurace 500 m, autobusová zastávka 50 m, metro 'Tempelhof' 200 m, krytý bazén 1.5 km, jezero ke koupání 5 km. Golfové hřiště 12 km, tenis 1.5 km. Známá jezera v okolí: Wannsee 20 km. Pozor prosím: výtah pouze do 5. poschodí. Dálnice v blízkosti.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Německu, Berlín:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Proslulé, rušné město. Veškeré služby v místě. Konzerty, muzeum, kino, pamětihodnosti, krytý bazén, wellness-centrum, sauna, solárium. Berlín je hlavním městem Spolkové republiky Německo s vlastním pulzujícím životem velkoměsta. Mezinárodní veletrhy, filmové slavnosti, musea, různé musikály, divadelní vystoupení a německá Opera jsou některé z nich. Za vidění stojí Brandenburská brána, vládní čtvrť s Říšským sněmem, Gedaechtniskirche na Kurfuerstendamm, Hackeschen Hoefe a bulevard 'Unter den Linden'. Celoročně jsou v nabídce okružní jízdy městem a výlety lodí na řece Spree. Možnost výletu k zámku Sanssouci v Potsdam.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme